ANASTASIIA IVANOVA

ANASTASIIA IVANOVA

Кар'єра засновниці бренду, дизайнера Анастасії Іванової вже кілька років розвивається успішно й стрімко. Ставши випускницею інституту дизайну Instituto Marangoni Paris, дизайнерка за короткий час організувала власний бренд.

З 2010 року колекції Іванової регулярно демонструються на Ukrainian Fashion Week. Бренд брав участь у модних виставках White Milano та Who's Next Pret-a-Porter Paris, також був представлений на Tokyo Fashion Week. Запустивши лінію Anastasiia Ivanova, дизайнерка ще активніше виходить на міжнародний ринок fashion-індустрії. У 2014 році колекції бренду були продемонстровані на міжнародному trade show Coterie in New York, а також на Kazakhstan Fashion Week. Одяг від Anastasiia Ivanova представлений у багатьох мультибрендових бутіках України, Росії, Казахстану, Франції, Японії.

Над створенням одягу бренду Anastasiia Ivanova працює власне виробництво. Як креативний директор своєї компанії, дизайнер контролює весь процес створення і виробництва одягу – від початку до остаточного результату. Також Анастасія Іванова є обличчям свого бренду і завжди носить одяг тільки власного виробництва.

Особливість бренду Anastasiia Ivanova – турботливе і трепетне ставлення до істинної жіночої краси. Дизайнерка створює лише сукні, адже, на її переконання, тільки в сукні жінка може повністю розкрити свою енергію, а отже – бути щасливою і гармонійною. Створюючи вишукані жіночні сукні, Анастасія Іванова запрошує жінок у світ краси, ніжності й любові.

nailuna.com.ua | Facebook | Instagram