ANDRE TAN

ANDRE TAN

Історія бренду ANDRE TAN розпочалась у листопаді 1999 року. Саме цього року молодий, перспективний дизайнер Андре Тан порадував шанувальників моди колекцією вечірніх суконь "Мраки". З часів зародження бренду колекції від ANDRE TAN були представлені не тільки в Україні, але й на Тижнях моди в Росії, Німеччині, Латвії, Бахрейні та Китаї. Спільно з Roberto Cavalli були створені вбрання для учасниць всесвітньо відомого конкурсу краси "Miss Europe", а німецькі fashion-критики визнали бренд ANDRE TAN найкращим молодим брендом, що створює жіночий одяг pret-a-porter.

Засновник бренду, талановитий вітчизняний дизайнер Андре Тан ще з дитинства розумів, що успіх – це лише один процент таланту і дев'яносто дев'ять – праці. В 11 років, поки його однолітки безтурботно ганяли м'яч на подвір'ї, Тан освоював ази крою і шиття. Зараз відомий дизайнер Андре Тан любить повторювати, що саме працелюбність та бажання мріяти допомогли йому в досягненні успіху.

На Ukrainian Fashion Week бренд ANDRE TAN вперше був представлений у 2002 році колекцією «Погляд іззовні», яка перемогла у конкурсі «Нові імена» і звернула погляд поціновувачів та критиків світу fashion до дизайнера. Рік потому в Києві відкривається дизайн-студія ANDRE TAN, а вже 2006 року Адре Тан створює свій власний стиль, який одержує назву Smart Couture. Особливістю цього унікального стилю став комфорт і водночас розкіш в одязі – справжня знахідка для сучасних бізнес-леді. Новий стиль гідно оцінила не тільки українська публіка. На Georg V в Парижі, у відомому мультибрендовому бутіку з'являється одяг від ANDRE TAN. А за два роки в Міланському шоурумі Brilliants бренд ANDRE TAN представлено по сусідству з одягом від Jean-Paul Gaultier.

Внесок дизайнера у світ моди був неодноразово оцінений світовими та українськими критиками fashion-індустрії: спеціальний приз Національного конкурсу молодих дизайнерів "Сезони моди – погляд у майбутнє", спеціальний приз від історика моди Александра Васильєва (Париж) на Міжнародному конкурсі молодих дизайнерів «Русский силуэт», визнання від Paco Rabanne – як найкращого дизайнера круїзних колекцій 10x10. Андре Тан був названий найкращим дизайнером за версією "Best Ukrainian Awards 2006" і чотири рази за версією журналу ELLE.

Особливість підходу ANDRE TAN до створення одягу – в демократизмі, ігноруванні загальновизнаних конструкцій, вишуканості, створенні крою, що лестить... Цей одяг – для тих, хто молодий душею, незалежний, веде активний спосіб життя, для кого одяг – це своєрідна енергія, багатофункціональність, легкість і витонченість.

andretan.com.ua | Facebook | Instagram

Магазини: 

Київ
Фірмовий магазин "a.Tan"
ТЦ "DREAM TOWN", просп. Оболонський, 1а
+38 (044) 428-34-34

Фірмовий магазин "a.Tan"
ТЦ "Аладдін", вул. Гришка, 5
+38 (044) 492-06-62

Фірмовий магазин "a.Tan"
ТЦ "Гуллівер", пл. Спортивна, 1а
+38 (044) 224-84-82

Алчевськ
Фірмовий магазин "a.Tan"
ТРЦ "Jazz", просп. Металургів, 4б

Вінниця
Фірмовий магазин "a.Tan"
ТРЦ "Sky Park", вул. Козицького, 51

Донецьк
Магазин "Fell it"
ТЦ "Грін Плаза", вул. Артема, 51а

Запоріжжя
Магазин "DONINI", вул. Панфілова, 11

Івано-Франківськ
Фірмовий магазин "a.Tan"
ТРЦ "Велес", вул. Вовчинецька, 225а

Луганськ
Фірмовий магазин "a.Tan"
Шістнадцята лінія, 23

Луцьк
Фірмовий магазин "a.Tan"
ТРЦ “Port City”, вул. Сухомлинського, 1

Мукачеве
Магазин «Секрет», вул. К. Беляєва, ½

Полтава
"Splash" boutiqe, вул. Фрунзе, 27/14

Рівне
Фірмовий магазин "a.Tan"
ТРЦ "Екватор", вул. Макарова, 23

Севастополь
Фірмовий магазин "a.Tan"
ТРЦ "Муссон", вул. Вакуленчука, 29

Сімферополь
Фірмовий магазин "a.Tan"
ТРК «Меганом», Євпаторійське шосе, 8

Суми
Фірмовий магазин "a.Tan"
ТРЦ «Мануфактура», вул. Харківська, 2

Чернівці
Фірмовий магазин "a.Tan"
ТРЦ "DEPO’t", вул. Головна, 265а
+38 (095) 683-80-08