ART GROUP "NІKHTO"

ART GROUP "NІKHTO"

Арт-угруповання “НІХТО” було створене 2016 року трьома авторами: Ann Kotz – дизайнер одягу, Umka Estebanovna – ілюстратор, Svitlana Fedorenko – фотограф.

Первинна ідея проекту полягала у створенні нішевого журналу "Ніхто magazine" як головного видання про культурний зріз країни та про українських майстрів – невідомих і популяризованих суспільством. Основний акцент: багато віжуалу – мало тексту.

Згодом автори проекту вирішили не обмежуватися медіаформатом і включити до свого бренду додаткові художні активності: одяг, фотографія, ілюстрації, поезія, кіно, музика, дизайн, перформанс, інсталяції, театр, а також видання книг та організація андерграундних вечірок.

Відправною точкою у розвитку арт-угруповання стала презентація проекту "The beginning" на міжнародному мультидисциплінарному фестивалі ГОГОЛЬФЕСТ, де було представлено інсталяцію-клітку з агітаційним посилом долучитися до діяльності арт-угруповання "Ніхто", а також відео-арт, створений у співавторстві із Ксенією Широковою, київською режисеркою.

Далі арт-угруповання дебютувало на Ukrainian Fashion Week у рамках конкурсного проекту Epson Digital Fashion, з одягом від Ann Kotz і принтами від Umka Estebanovna, за музичної підтримки від Svitlana Fedorenko & Denys Goltvenko.

Одяг, створений дизайнером і художником Ann Kotz, у рамках арт-угруповання "Ніхто", на 95% складається із вторсировини. Бренд сфокусований на усвідомленому споживанні та використанні вторинних матеріалів – ресайклінг/апсайклінг. Популяризуючи екосегмент у виробництві, дизайнер має намір переосмислити звичне на українському ринку поняття «мода», орієнтуючись на світові тенденції щодо захисту та збереження природних ресурсів.

Будучи прихильником Greenpeace, WWF і AVAAZ, художник Ann Kotz ставить перед собою головне завдання: Save the world. Be art– be part.

Facebook | Instagram