árutiunova

árutiunova

Почавши свій шлях у моді після завоювання світу бальних танців, 15-разова чемпіонка України і призерка престижних світових змагань Анна Арутюнова відкрила ательє у своєму рідному місті Дніпрі, Україна. Вона працювала з приватними клієнтами, займаючись здебільшого пошиттям убрань для особливих випадків, перш ніж заснувати бренд готового одягу Anna Muza, який дебютував на подіумі Ukrainian Fashion Week на початку 2017 року. Рік по тому бренд отримав ім'я ARUTIUNOVA, чим було визначено початок нового етапу в його історії, зміну напрямку та бізнес-стратегії.

Натхнена блискучими, дещо театральними танцювальними костюмами, у створенні яких брала участь за часів своєї спортивної кар'єри, Анна Арутюнова обрала саме їх за відправну точку свого дизайнерського пошуку. Досліджуючи філософію танцю як первинної людської активності, його неоднозначні ґендерні моделі та сучасну практику змагальних бальних танців, вона знаходить інтерес у синергії та протиставленні яскравих строїв для сценічних виступів і комфортної уніформи для тренувань. 

Бренд ARUTIUNOVA звертається до сучасної жінки, яка є особистістю, що вже склалась, має живий інтерес до моди, схильність до експериментів і насичений графік життя. Поєднання традиційної кравецької майстерності, вправного декору ручної роботи, атлетичного силуету та ергономічного крою, натхненого мистецтвом високого шиття і водночас сучасним одягом для спорту, визначає фірмовий стиль бренду, що робить акцент на жіночності, свободі руху та моментах особистих перемог, кидаючи виклик умовностям самопрезентації.

arutiunova.com | Facebook | Instagram