BEKh

BEKh

Марія Бех здобула освіту в Інституті дизайну та моди Маранґоні (Instituto Marangoni), що має філіали в найпрестижніших європейських столицях моди: Мілані, Парижі, Лондоні. У 2010 році виграла ґрант на додатковий річний курс навчання та стажування в Мілані. Під час попереднього навчання в Парижі проходила практику у відомих компаніях. У травні 2010 року завдяки відкритому голосуванню посіла перше місце у конкурсі "Triumph Inspiration Award", що проходив у Парижі. Роботи Марії були виставлені в "Галереї Лафаєт" (Galeries Lafayette) у різних містах Франції. Влітку 2010 року пройшла стажування у студії королеви скандинавської моди – Malene Birger.

Марія бере активну участь в соціальних і благодійних програмах Фонду Олени Пінчук «АНТИСНІД». Крім того, спільно з Фондом розробила дизайн футболок для нинішньої колекції Fashion AID.

Крім дизайнерської діяльності Марія працює з фотографією. Навчалася у майстрів світової фотографії – Андерса Петерсена, Бруно Стівенса та Філіпа Паша. Брала участь у різних фотовиставках і на даний момент самостійно організовує всі фотосесії та візуальну рекламу власних колекцій.

Facebook