BEVZA

BEVZA

Тільки найкраще є досить добрим

З 2006 року, згідно з графіком світової фешн-індустрії, BEVZA демонструє сезонні колекції в рамках Українського Тижня Моди двічі на рік. З 2007 року колекції прет-а-порте також представлені в мультибрендових бутіках США, Росії, Великої Британії, Китаю, в престижному шоу-румі Мілану, а також в багатьох містах України. Друга лінія бренду BEVZA LIGHT стартувала у 2009 році.

З 2011 року дізайнер брену Світлана Бевза починає створювати 4 повноцінні колекціі на рік.

Стиль

Мінімалізм, простота, чуттєвість, акуратність аристократизму – основні риси бренду. Строгий витончений крій. "Чисті" лінії. Монохромні речі. Елегантність.

Жінка

Харизматична, безпосередня, успішна, гармонійна і мудра, спокійна, але сильна. Вона – трендсеттер і створює свій унікальний стиль.

Клієнти

Знаменитості Україні та Росії, трендсеттери, жінки бізнесу, жінки політики – аудиторія 25–40 років.

Філософія

З-поміж дуже експресивних щодо колірної гами та декору колекцій більшості українських дизайнерів, BEVZA став першим брендом в Україні, який у 2006-му нагадав про строгі акуратні сукні як про must have кожного гардероба. Бренд BEVZA уславився своїми сукнями, особливо своєю актуальною концепцією "маленького білого плаття".

БМП

Біле маленьке плаття. Символ душі і миру. Концепція білої сукні як довершеного символа енергетичної чистоти і позитиву є константою бренду. BEVZA позиціонує біле плаття як must have завжди.

bevza.com | Facebook | Instagram

Магазини:

The Icon concept store,

Київ, Україна

Corner Concept Store,
Київ, Україна

Opening Ceremony,
Нью-Йорк, США

Opening Ceremony,
Лос-Анжелес, США

Avant Garde,
Беверлі Хіллз, США

Opening Ceremony,
Токіо, Японія

DeMorgan,
Taoyuan ROC, Тайвань

Penelope,
Брешія, Італія

Vaingold,
Тель-Авів, Ізраїль

TheMonsterLabel,
Сінгапур, Сінгапур

Angel,
Дубаї, ОАЕ