CYAN

CYAN

CYAN (Циáн) — бренд, створений в 2012 році Вікторією Панюковою. Майстерна робота з кольором, мінімалізм та продуманий крій — характерні ознаки продукції бренду, новий рівень розвитку поняття актуального повсякденного одягу.

Вікторія Панюкова — дизайнер з досвідом роботи в мас-маркеті. Але це не завадило розвитку та вдосконаленню художньої мови митця.

Вікторія народилася і виросла в Миколаєві. Навчалася в Київському національному університеті технологій та дизайну. Отримала цінний практичнийдосвід під час роботи в студії Andre Tan, де розробляла колекції другої лінії. Працювала стилістом на численних телевізійних проектах та в рекламі.

Своє сприйняття моди Вікторія вирішила втілити в якісних речах власного бренду. Перша колекція була показана на подіумі Ukrainian Fashion Week в рамках проекту New Names.

У кожній новій колекції CYAN Панюкова дає власну інтерпретацію образу реальної мешканки сучасного мегаполісу. «Мої речі — це спосіб показати, наскільки різноплановим та цікавим може бути повсякденний одяг, а не тільки об'єкти fashion-дизайну, що межує з мистецтвом». У продукції бренду Вікторія реалізує власну концепцію створення одягу на засадах професіоналізму та оригінальності.

Крім роботи над колекціями, CYAN приділяє увагу й розробці незвичайних концепт-продуктів. Так, проект сумки для багету «Baguette Bag», через привабливу ідею та співпрацю з італійською краудфандінговою інтернет-платформою, змусив говорити про себе світову пресу та отримав масу шанувальників по всьому світу.

Facebook | Instagram

Магазини:

In UA
пр. Яворницького, 74
Дніпро, Україна

In UA
пр. Соборний, 83/85
Запоріжжя, Україна

Gallery 48
вул. Антоновича, 48
Київ, Україна

Kapsula
вул. В.Васильківська, 60/5
Київ, Україна

In UA
вул. Котляревського, 18
Полтава, Україна

Online магазини:

kapsula.com.ua