ELENA BURBA

ELENA BURBA

Перш ніж створити свою студію, дизайнерка Олена Бурба пройшла захопливий творчий шлях. У 2008 році Олена успішно закінчила спеціальний курс фешн-дизайну, включно з курсами стайлінґу, маркетинґу, дизайну та журналістики, у Central Saint Martins College of Art and Design Лондонського Університету Мистецтв (University of the Arts London). У 2009 році пройшла навчання у провідному європейському закладі моди і дизайну – Інституті Маранґоні (Istituto Marangoni).
2009 року в Києві відкрилася дизайн-студія ELENA BURBA.

У 2010 році, надихнувшись поїздкою до чарівної Франції і незабутньою подорожжю до Провансу, Олена створила свою першу колекцію – MAGIQUE. Самобутність і свіжість підходу молодого дизайнера у створенні елегантного одягу, а також злагоджена робота творчого колективу досить швидко забезпечили ательє популярність і добрі продажі. Після MAGIQUE Олена створила не менш успішну колекцію сезону весна-літо 2011 – Fleur en Provence. За нею з’явилася колекція CITY, а вже восени 2011 року Олена взяла участь в Ukrainian Fashion Week з колекцією Be Woman сезону весна-літо 2012. Кожна з цих подій стала щаблем у розвитку та самоідентифікації бренду ELENA BURBA, дала розуміння правильності обраного шляху і ще більшого бажання рухатися далі.

Стиль своїх колекцій дизайнерка визначає як елегантна класика у поєднанні з сучасними модними тенденціями. Мета – підкреслювати стиль сучасної дівчини, яка хоче залишатися жіночною. Строгий витончений крій. "Чисті" лінії та стильні силуети. Елегантність та жіночність.

elenaburba.com | Facebook | Instagram