Elena BURENINA

Elena BURENINA

Олена Буреніна – молода і перспективна дизайнерка, що стрімко завойовує позиції у світі української моди. Першу колекцію "Амбівалентний архетип" вона представила ще студенткою 3-го курсу на конкурсі «Погляд у майбутнє» 2006 року. Колекція отримала Ґран- прі конкурсу та високу оцінку голови журі, експерта у світі моди – Елісон Мелоуні (Лондон).

У 2007 році Олена представила дві нові колекції в рамках Ukrainian Fashion Week-Нові імена та Fresh Fashion. Колекція весна-літо 2008 на японську тематику, представлена у Fresh Fashion, збурила хвилю і ланцюгову реакцію вже на 1-2 день. Фотографії колекції з'явилися на перших сторінках популярних інтернет-видань Франції, Італії, Іспанії, Японії, Кореї та навіть Бразилії. Цю колекцію було також показано на Sarajevo Fashion Week, де вона збурила шквал емоцій і захоплення гостей, з-поміж яких були представники Дому Kenzo та директор Дому Agatha Ruiz de la Prada. Колекція «Душа в мегаполісі» була представлена на міжнародному фестивалі моди в Італії 2008 року та отримала Ґран-прі фестивалю.

Навесні 2008 року Олена повернулась зі Сполучених Штатів Америки, де у Вашинґтоні разом із провідними українськими дизайнерами представляла колекцію осінь-зима 2008-09, створену спеціально для DC Fashion Week.

Яскраві, радісні, легкі круїзні колекції 2008 і 2009, глибока енергомістка колекція "АФРИКА" осінь-зима 2009-2010 принесли багато приємних емоцій, нових прогресивних ідей та конструктивних рішень.

У 2009 році Олена Буреніна здобула перемогу в телевізійному конкурсі молодих дизайнерів "Про Fashion" і пройшла стажування в Central Saint Martins College of Art and Design у Лондоні, де навчалися John Galliano та Alexander McQueen.

Усе це тільки мала частина, лише початок шляху художника-модельєра Олени Буреніної. І дуже скоро, завдяки її чуттю прекрасного, професіоналізму та прагненню досконалості, ми побачимо багато нових... не речей, а творінь.

burenina.com | Facebook | Instagram