FLOW the Label

FLOW the Label

FLOW Label – це українсько-бельгійський бренд жіночого одягу, створений у 2014 році сестрами Веронікою та Вікторією. На даний момент Вікторія продовжує розвивати бренд самостійно.

Стиль. FLOW Label – це вправна комбінація класичних мотивів, часто з ретро-елементами, і сучасних тенденцій. Шляхетна, розслаблена і дуже жіночна простота FLOW комбінується зі знаковими образами бренду, наприклад, із одягом, прикрашеним яскравими та іронійними принтами. Для створення колекцій використовуються тільки найякісніші тканини. Велика кількість ручної роботи та високі стандарти дають найкращу якість загального технічного виконання.

Філософія. FLOW Label спрямований на відродження справжньої жіночності, з наданням нових аспектів, актуальних в сучасній моді та соціальному контексті.

Жінка від FLOW the Label. Це історія сучасної жінки, яка залишається чарівною, інтелектуальною та естетично чутливою незалежно від свого віку. Вона успішна, але не одержима цілями, розумна, але не хитра, активна, але не занадто. В її стилі, манерах, рухах присутня гармонія, властива річковому потоку, тому бренд і називається FLOW.

Досягнення. За порівняно короткий час бренду вдалося досягти справжнього успіху. Одяг від FLOW the Label продається по всьому світу онлайн. Бренд цінують клієнти з Великої Британії, Америки, Канади, Італії, Німеччини, Саудівської Аравії, Південної Кореї та Гонконґу.

flowthelabel.com | Facebook | Instagram

 

Магазини:

США
Farfetch.com

Нігерія
Alara

Кувейт
Nass
Audrey Fashion Company

ОАЕ
Sauce
Asylumn X

Грузія
More is Love

Казахстан
MOT

Росія
Lelynx

Україна
Siaspace.com