GOLETS

GOLETS

ДНК бренду – це злиття мистецтва і моди, де колекції створюються завдяки якості та характеру, тканинам і принтам, індивідуальній розробці фурнітури. Це гарний і якісний продукт для привабливої, розумної та харизматичної жінки.

У 1999 році Олена Голець дебютувала з колекцією вечірніх суконь, створених спеціально для церемонії нагородження "Людина року". Відтоді дизайнерка стає щорічною учасницею Українського Тижня Моди. На даний момент бренд представляє 2 сезонні колекції на рік, унікальний впізнаваний стиль яких завоював прихильність столичних трендсеттерів.

Бренд GOLETS здобув найбільшу популярність саме завдяки тандему якісних європейських тканин (твід, шовк, вовна, єгипетський котон), що їх використовують найкращі доми моди у світі, ідеальної посадки та унікальної для українського ринку цінової політики.

Сьогодні бренд розширює географію продажів по всьому світу, в новому сезоні колекції можна буде придбати не лише в Україні, але й у США, Англії, Італії та Латвії.

У травні 2015 року бренд GOLETS був обраний у ТОП 100 найкращих світових брендів, що розвиваються, за версією британської організації Not Just A Label, і представив свою колекцію на міжнародній виставці Origin Passion and Beliefs в Італії.

У червні 2015-го бренд потрапив у ТОП 20 найкращих світових брендів, що розвиваються, за версією журналу VOGUE Italy.

У вересні 2015-го дизайнерка Олена Голець представила свою колекцію на іменитій американській модній виставці COTERIE.

У червні 2016 року відбувся показ бренду в рамках Українсько-Канадського бізнес-форуму в Канаді.

golets.com.ua | Facebook | Instagram

 

Велика Британія

онлайн магазин notjustalabel.com
Лондон

Італія
бутік "Dielle"
Чіттаделла

Україна
онлайн магазин Suitster.com
Київ

Україна

онлайн магазин Styleisider

Київ

 

Азербайджан

онлайн магазин 247RAARE

Баку