GRIE

GRIE

Аліса Гришаєва – засновник бренду GRIE, вперше дебютувала на Ukrainian Fashion Week в 2018 році. Сумки бренду приймали участь одразу у двох показах - в колабораціях з дизайнерками Катериною Сільченко та Karina Bendus

В Україні GRIE став першим брендом, що спеціалізується виключно на сумках-саквояж. Головна риса виробів компанії – принципово відмінна якість кожної деталі та впізнавані, завдяки своїй формі, моделі. Складні фактури та кольори, ретельно продуманий дизайн та функціонал доповнений унікальною саквояжною фурнітурою – все це дає підставу пророкувати бренду визнання не тільки на території України, але і за її межами.

У саквояж-арсеналі GRIE представлені як чоловічі, так і жіночі моделі. У колекціях бренду – ділові, повсякденні, дорожні і навіть вечірні сумки-саквояж. Варто відмітити, що ще однією перевагою сумок GRIE є майже фантастична місткість. Маючи елегантний и компактний вигляд зовні, кожна з них приємно дивує своєю ємністю.

В планах подальшого розвитку бренду – щосезонні колабораціїї з улюбленими українськими дизайнерами – і чоловічого, і жіночого одягу, а також випуск колекції GRIE Basic, що лишатимется незмінною на протязі років. Бо ж саквояжі – це модель, що є актуальною вже понад двох віків, і не даремно, бо більш ергономічних та комфортних у всіх сенсах сумку важко уявити. Також майстерня бренду приймає замовлення на індивідуальний пошив саквояжів – GRIE Bespoke atelier працює у Львові та відправляє замовлення по всьому світу.

griebags.com | Facebook | Instagram