Guash

Guash

Бренд Guash – це унікальні прикраси в авторській техніці та одяг, що несе філософію сьогодення. Кожна прикраса має свій сенс, філософію, послання, власну назву та енергетику. Несподівані матеріали, що у натхненні дизайнерки Анни Гульпе знаходять нові грані, світло і форму. Грубий метал, який після копіткої роботи виглядає як дороге мереживо, прикраси, що ніби прибули до нас з далеких небачених планет або з майбутнього... Саме це надихає інших дизайнерів на успішні колаборації з брендом Guash.

Згодом Анна почала створювати під прикраси одяг. Спершу це були однотонні сукні, цікавого крою, з натуральних тканин переважно чорного кольору. Пізніше з`явилися авторські принти розпису на тканині вручну та вишивка. Це одяг для творчих людей, для поціновувачів мистецтва, а отже, філософія бренду– функціональність, зручність і можливість змінювати образ під свій настрій або погодні умови.

Guash – це одяг, покликаний стати улюбленим. Його власник щоранку докладає свою руку до створення власного образу разом із Guash – і в прикрасах, і в одязі. Just art.

Facebook | Instagram

 

Магазини:

Loft store, Київ, Олеся Гончара, 25

6 showroom, Київ, вул. Кожум'яцька, 12 г

24:00, Київ, вул. Нижньоюрківська, 31

Мел, Харків, вул. Мироносицька, 6

U_trendstore, Одеса, вул. Генуезька, 24

Marryberry, Одеса, вул. Польська, 12