HELENA ROMANOVА

HELENA ROMANOVА

Засновниця бренду HELENA ROMANOVА – український дизайнер аксесуарів Олена Романова.

Під брендом Helena Romanova створюють широкий спектр прикрас: обручі, вінки, діадеми, корони, пов'язки, гребені, шпильки, сережки, каффи, чокери, торквеси, опліччя, кольє, коміри, намиста, брошки, кулони, браслети, каблучки. Також виготовляють пояси, клатчі та різноманітні вечірні та концертні головні убори. Одне з фірмових, відомих і популярних рішень бренду – широке застосування деталей або створення завершених виробів з нержавіючої сталі.

Творчість Олени неповторна та впізнавана, вирізняється з-поміж решти завдяки високій складності роботи, ретельно підібраній колірній гамі, використанню як природних – каменю, кістки, дерева, шкіри, пір'я, штучних – металу, скла, кераміки – матеріалів виробів, так і матеріалів, не характерних для створення аксесуарів. Розробляються принципово нові прикраси із застосуванням електроніки.

Філософія бренду – створення за допомогою прикрас образів, що запам’ятовуються і допомагають бути в центрі уваги. Головна особливість прикрас – оригінальність дизайнерських рішень та висока якість виробів.

Бренд HELENA ROMANOVА співпрацює з українськими брендами одягу. Прикраси бренду часто створюються для подіумних колекцій інших дизайнерів. Прикраси by HELENA ROMANOVА користуються особливою популярністю серед зірок українського шоу-бізнесу.

Олена Романова не стоїть на місці, творчо розвивається, експериментує з новими матеріалами та їх поєднаннями, відшуковуючи нові форми, колірні гами прикрас, і створює неповторні образи.

helenaromanova.com | Facebook | Instagram