IDoL.

IDoL.

Серж Смолін – засновник і провідний дизайнер чоловічого бренду IDoL.

Він почав свою кар'єру в легендарному Домі Olga&Simonov. Тут дизайнер придбав досвід роботи як з чоловічим, так і з жіночим діловим костюмом та вечірнім одягом. Із цим Домом моди Серж Смолін об'їздив уесь світ. Його колекції бачили в Росії, Італії, Франції. За кілька років він став працювати модельєром французької ТМ Ette. Це допомогло йому зрозуміти модний бізнес у широкому сенсі слова. Створюючи речі для масового споживача, Серж водночас вивчав закони ринку та особливості виробництва.

У 2007 році Серж Смолін заснував бренд IDoL.

На сьогодні Серж Смолін зарекомендував себе в модному світі як справжній майстер чоловічого костюма.

Серж Смолін: «Коли 20 років тому я починав шити костюми на замовлення, Київ навіть не чув такого слова – "bespoke". Сьогодні – це синонім статусу та ексклюзивності.

Моя команда була першою в цьому сегменті і залишається найкращою – бездоганність, міцність та довговічність наших робіт говорить сама за себе.

Наш головний «сертифікат» якості – це постійні клієнти, їхні позитивні відгуки та бажання повертатися знову і знову».

IDoL. сьогодні – це європейський бренд чоловічого одягу.

Представлений двома лініями одягу.

IDoL.Bespoke – це унікальні чоловічі костюми, створені за індивідуальними лекалами з урахуванням усіх анатомічних особливостей будови тіла, на які йде 80 годин ручної праці.

IDoL. – колекції чоловічого одягу ready-to-wear.

Незважаючи на активне розширення роздрібних продажів, одним із ключових пріоритетів бренду залишається робота з клієнтами – особистий контакт та індивідуальний підхід до кожного клієнта.

idol.ua | Facebook | Instagram