Iryna Dil

Iryna Dil

Жіночна, неповторна, витончена, аристократична, прихована під вуаллю таємниці – жінка, яка уособлює бренд Iryna Dil.

Це ім`я зовсім нове на українському ринку авторського одягу. Ательє розпочало роботу в грудні 2012 року. Але амбіції дизайнера доволі великі, і вже у жовтні 2013 року Ірина вирішила брати участь в Ukrainian Fashion Week, де презентувала свою першу колекцію класу «люкс». Колекція ознайомила нас ближче з традиціями ручної роботи, майстерності пошиву ательє, вишивки та крою.

В одязі Iryna Dil дизайнерка використовує чимало своїх таємниць створення одягу: власні оригінальні лекала, прийоми посадки, майстерна обробка швів, ексклюзивні та добротні тканини, авторські принти.

Характерним акцентом виробів є вишивка, створювана за авторською методикою на спеціальній машині. В Україні цей метод використовується вперше – принципово новий експеримент.

Сьогодні Ірина опановує нове, не менш цікаве обладнання. Постійне бажання дивувати, вдосконалюватись, бути неповторною штовхає дизайнера на пошуки нових технологій. І в цей процес залучено колектив по-справжньому професійних майстрів, які люблять свою справу.

Незважаючи на молодість компанії, Ірина Діль має вже велику кількість клієнтів, які з не меншим трепетом очікують від дизайнера чогось нового, несподіваного і красивого. І все це вони із задоволенням приміряють на себе, не боячись перевтілитись, відчути себе по-новому. Окрім того, Ірина активно бере участь в деяких телевізійних проектах. І це лише початок великого шляху…

irynadil.com.ua | Facebook | Instagram