Juliya Kros

Juliya Kros

Бренд Juliya Kros був заснований Юлією Перекрьостовою в 2015 році. Після дебютного показу колекції SS2016 бренд є постійним учасником Ukrainian Fashion Week.

Юлія Перекрьостова створює інтелектуальну моду, естетика якої є позачасовою і позбавлена ​​прикрашання, а емоція і ідея передається через асиметричність крою та деконструкцію. У своїх колекціях дизайнер розкриває новий сенс жіночої сексуальності - прикритої і недосказанної, показуючи наскільки жінка розумна і як це привабливо.

Візитною карткою бренду Juliya Kros є біла сорочка. Цей предмет одягу незмінно присутній в кожній колекції дизайнера, набуваючи стилістичне забарвлення виходячи з теми і джерела натхнення.

Експериментуючи з кроєм в пошуку нових силуетів, дізайнер надихається чітко вираженими формами в скульптурі і архітектурі. Стримана колірна гамма і монохромність дозволяють зробити акцент на багатогранність і складність конструкції. Використання чорного і білого кольорів - це частина філософії бренду. На думку дизайнера, тільки ці кольори не відволікають від основної ідеї і підкреслюють чіткість ліній. Відмітна риса одягу Juliya Kros - присутність деталей в крої, що дозволяють трансформувати модель. Так працює концепція бренду свідомого споживання речей. Такий підхід також дає можливість споживачу проявити фантазію і зрозуміти річ по-своєму.

Жінка Juliya Kros - це перш за все особистість, творча та інтелектуальна. Вона поглинена тим, що любить і не намагається комусь догодити. Її одяг - це відображення її характеру і настрою, а не чужих бажань і очікувань.

 j-perekriostova.com.ua | Facebook | Instagram

 

Магазини: 

 

Німеччина

NK-LINE  Design Atelier Berlin 

Trarbacher Str. 8

13088 Berlin, Germany.

Tel: +4930 93672271 

 

Азербайджан:

Boutiqueone

Баку, вул. Шейх Шаміля, 25а