Katerina Kvit

KATERINA KVIT

Якість. Носибельність. Стиль. Цими трьома словами дизайнерка Катерина Квіт коротко описує свій бренд. Назвати його власним ім'ям – Katerina Kvit – означає підписатися особисто на кожній речі.

Марка Katerina Kvit з'явилась у 2010 році. Для бренду ці шість років були дуже насиченими і результативними. Спочатку – участь у Fashion Scout Kiev, потім – в основній програмі показів Mercedes-Benz Kiev Fashion Days. Між ними – позитивні відгуки преси, інтерес до бренду з боку світської аудиторії та it girls. Сьогодні Katerina Kvit – це добре відомий в Україні бренд зі студією та шоурумом у центрі Києва, злагодженою командою та чітким позиціонуванням на ринку. Його аудиторія – молоді, проте самодостатні дівчата, які впевнені у собі та в своєму виборі. Особливості – жіночність, лаконічність, прості лінії, але складні матеріали. Часто за простотою ховається справжня майстерність, наприклад, вміння обіграти один колір поєднанням різних фактур. Катерина зізнається, що більше любить працювати з тканинами, які добре тримають форму. Саме за це, а також за ідеальну посадку по фігурі, багато клієнток віддають перевагу бренду протягом років. Особливо гарними є брючні костюми Katerina Kvit. Правильний підбір цього ансамблю вважається одним із найскладніших завдань, але Катерина дивовижним чином пропонує безпрограшні варіанти і за кроєм, і за посадкою, вправно балансуючи між маскулінністю та жіночністю. Дизайнерка переосмислила елегантність цього предмета гардероба, представивши в одній зі своїх колекцій двубортне плаття-піджак. Особливо ефектним вийшов його варіант у діл.

У палітрі Katerina Kvit – стримані, природні кольори. Співпрацюючи з художниками, дизайнерка часто створює авторські принти. Незрідка Катерина надихається подорожами. Це відбивається в одязі, але всі ідеї дизайнерка органічно адаптує в український модний контекст. Історичне модне минуле і, звісно, українська культура дарують Катерині не менше натхнення. А її клієнткам в результаті – модні та практичні речі, що залишаються актуальними не один сезон.

katerinakvit.com | Facebook | Instagram

Магазини:

Gallery 48

Київ, Україна

 

S.M.L.XL

Київ, Україна

 

Anahit Store

Київ, Україна

 

Sia Space

Київ, Україна

 

112

Харків, Україна

 

Performance

Запоріжжя, Україна

 

Corner ЦУМ (soon)

Київ, Україна

 

Онлайн магазини:

Suitster