KATERINA RUTMAN

KATERINA RUTMAN

Бренд жіночого одягу demi couture KATERINA RUTMAN був створений в 2016 році дизайнером Катериною Рутман, яка закінчила Istituto Marangoni. Основна місія марки - розкрити і підкреслити витонченість кожної дівчини. Бренд пропонує не тільки продукт, а неперевершені враження та відчуття приналежності до високого, вишуканого, аристократичного.

В ДНК бренду головне - естетична насолода від одягу та аксесуарів. Це речі, створені з любов'ю, з найкращих ексклюзивних матеріалів, з великою кількістю ручної роботи, не тільки візуально бездоганні, але і наповнені змістом. Кожен образ від KATERINA RUTMAN – історія, розказана крізь призму моди.

«Моїх героїнь об'єднує одне - це речі для всіх, у кого є мрія стати royalty. Не обов'язково народиться в королівській родині, щоб відчути себе частиною красивого, високого, аристократичного», - ділиться дизайнер Катерина Рутман. На кожному пакеті або коробці KATERINA RUTMAN хочеться вказати: «Обережно, тендітне», маючи на увазі, що речі дуже красиві, витончені і цінні.

Creative Director

+38 (067) 553 37 37

katerynarutman@gmail.com

Development & Sales

+38 (067) 639 73 73

PR

Fashion Office

+38 (067) 783 23 08

Monakova.fashionoffice@gmail.com

Facebook | Instagram