Komashnya

Komashnya

#Komashnya Designers of the King

Сім’я створює концептуальні колекції, в яких закладений глибокий сенс, кожна деталь зроблена не просто так. Маючи віру у Бога, дизайнери завжди бачать особливі знаки та посилання, які передають через талант людям.

Бренд KOMASHNYA з 2011 року активно розвивається у fashion-індустрії, стали офіційнийм дизайнером України на ЄВРОБАЧЕННІ 2017та є резиденти Ukrainian Fashion Week з 2015 року. У 2016 дизайнери створили унікальний парфюм KOMASHNYA UNO на природніх компонентах, який чудово підходить як чоловікам так і жінкам.

На сьогоднішній день Максим та Маргарита Комашня створюють щоденні та сценічні образи для виконавців українського шоу бізнесу, телеведучих, продюсерів, акторів та інших відомих людей з різних сфер. У числі клієнтів є Женя Галич - фронтмен гурту O.Torvald, MONATIK, піаніст-віртуоз Євген Хмара, Ivan NAVI, співак та композитор Артем Півоваров, Ольга Цибульська, Сергій Цибульський, Анна Добриднєва, гурт A.R.M.I.A, SAHA project, суперфіналістка “Голос Діти-4” Єлизавета Яковенко, Котляр Анастасія – головна героїня серіалу «Київ вдень та вночі» та інші.

komashnya.com | Facebook | Instagram