Lake Studio

Lake Studio

Lake Studio – це дизайнерський бренд жіночого одягу, взуття та аксесуарів, створений Наталією Каменською та Олесею Кононовою. Lake Studio представили першу колекцію в 2008 році.

2010 року було запущено лінію взуття. У 2013 році бренд представив першу колекцію дитячого одягу під назвою «ko.ka.ko.».

Бренд Lake Studio у вересні 2012 року отримав одразу дві нагороди BEST FASHION AWARDS, Всеукраїнської Премії в галузі моди, – «Найкращий дизайнер жіночого одягу» і «Найкращий дизайнер аксесуарів». У травні 2013 року Lake Studio знову був названий «Найкращим дизайнером аксесуарів» в Україні за версією BEST FASHION AWARDS .

Lake Studio у квітні 2012-го став «Найкращим молодим проектом» – за версією сайту «Vogue Italia». У вересні 2013 роботи Lake Studio були відібрані журналом «Vogue Italia» з-поміж тисяч робіт з усього світу й опубліковані у щорічному альманасі про талановитих дизайнерів «Vogue Talents» серед 200 найкращих.

Стиль Lake Studio – це лаконічний casual chic.
Акцент на крій і чистий силует; поєднання мінімалізму і складних конструкцій; строгість, геометрія; оригінальні деталі та аксесуари; переосмислення класичного жіночного силуету; свобода і легкість.

Lake Studio підвищену увагу приділяє якості пошиття, обробці. Кожну річ від початку до кінця шиє один кравець, часто використовуються ручні шви та обробки. Багато виробів створюються в єдиному екземплярі або обмеженою серією. Весь одяг виготовляють в Україні.

Колекції Lake Studio публікують Vogue Italia, Collezioni, Italia Close Up Italia, Institute magazine, ELLE Україна, ELLE Росія, ELLE Polska, Vogue Україна, Glamour Росія, Harper's Bazaar Україна, Marie Claire Україна, Cosmopolitan Україна та інші видання.

Бренд Lake Studio люблять знаменитості, фешн-експерти та публічні персони. Клієнтами Lake Studio є перший головний редактор журналу L'Officiel Russia, ведуча програми «Модний вирок» Евеліна Хромченко, співачка Альона Свиридова, головні редактори українських, російських і зарубіжних модних видань, українські та російські знаменитості.

Колекції Lake Studio показують у рамках: Ukrainian Fashion Week (Київ), Aurora Fashion Week (Санкт-Петербурґ), Mercedes Benz Fashion Week Russia (Москва), Kazakhstan Fashion Week (Алма-Ата). 

www.lakestudio.org | Facebook | Instagram

Stores:

Ukraine
Corner
Kyiv
 
Status
Kharkiv

Crocus
Dnipropetrovsk

Germany
Linette
Hamburg

Oukan
Berlin

Great Britain
online store Suitster
online store NJAL