LARA QUINT

LARA QUINT

LARA QUINT – це новий прогресивний бренд дизайнерського одягу від Лари Томащук. За плечима у Лари – освіта дизайнера в Київському національному університеті технологій та дизайну (2011). Свої перші кроки вона зробила як інтерн російської дизайнерки Тетяни Парфьонової та як дизайнер для українського бренду ELENAREVA. У 2013 році Лара започаткувала власний бренд з орієнтацією на жіночий одяг.

LARA QUINT відзначається об'ємними авангардними силуетами, мінімалістичним кроєм та інноваційними тканинами.

Бренд LARA QUINT глибоко занурений в мистецтво та психологію людини, розробка різних концепцій та вивчення соціальних проблем присутні при створенні кожної нової колекції. LARA QUINT - це інтелектуальний одяг, де кожен елемент приховує в собі певну ідею.

LARA QUINT – це скорочення від «квінтесенція» (лат. quinta essentia – п'ята сутність), що є найголовнішою, найважливішою, найсуттєвішою і найчистішою есенцією. Це п'ятий, найтонший вид матерії поряд із водою, повітрям, землею і вогнем. Саме ці асоціації й підтримують прагнення дизайнерки працювати з трансформацією образу в одяг за допомогою кольору, нестандартних форм, ліній та матеріалів. Лінії та формоутворення костюма йдуть слідами минулого, виділяючи найвиразніші деталі крою, які надають моді свіжого бачення.

Героїня LARA QUINT – пристрасна, вільна особистість, яка шукає оригінальні вбрання для свого образу, щоб виділятися з натовпу і почуватися на висоті. Це розумна та амбіційна дівчина, одяг надає їй впевненості, жіночності, сексуальності та розкриває автентичність її особистості.

Упродовж двох років інтенсивної роботи команді бренду LARA QUINT вдалося увійти до списку молодих прогресивних дизайнерів України. За цей час Лара представила три колекції (‘Vincent’, ‘Bushido’ та ‘ESC’), стала переможцем престижних конкурсів – DESIGN IT та BE NEXT, взяла участь у найбільшій виставці дизайнерів ORIGIN Passion and Beliefs за підтримки Not Just a Label та отримала схвалення своєї роботи від впливових fashion-персон.

laraquint.com | Facebook | Instagram