Larisa Lobanova

Larisa Lobanova

Лариса Лобанова – це втілення жіночності, витонченості та вродженої аристократичності. Вишукане розуміння стилю і талановита імпровізація у поєднанні з тонким почуттям гумору та здорової самоіронії дають змогу дизайнеру створювати яскраві колекції, наповнені образами сучасної жінки. Кожна колекція Лариси представляє концепцію, яка є лінією образів і відображенням певного настрою дизайнерки. Від сезону до сезону настрій колекцій змінюється, демонструючи багатогранність характеру їх авторки.

Життєвий шлях майбутнього дизайнера був визначений ще у дитинстві. Вже тоді Лариса виявила здібності до малювання та інтерес до моди. Свою першу сукню придумала та зшила у сім років. Це була сукня для ляльки. А першу «дорослу» сукню створила у 15 років. Вона продовжувала розвивати свої здібності, навчаючись у театрально-художньому училищі на двох факультетах: художньо-костюмерному та художньо-графічному. Після закінчення училища у 2004 році, Лобанову запросили викладати на своєму факультеті розпис тканини та вишивку. Одночасно Лариса почала свій професійний шлях як дизайнер. Вона працювала стилістом і викладала історію моди. Протягом кількох років (1998–2005) Лариса створювала колекції одягу, які були обличчям торгової марки «Шустов».

Маючи солідний багаж практичного та професійного досвіду, у 2005 році Лариса Лобанова відкриває власний Дім моди і починає працювати над своїм ім`ям. Починаючи з 2007 року, Лариса стає постійним учасником Українського Тижня Моди, а також бере участь у Тижнях Моди в Москві. Здебільшого колекції Лобанової являють собою вишуканий одяг luxury класу, але також жодна колекція не може обійтися без яскравих бавовняних суконь і майок з ексклюзивними принтами, які створюються за ескізами дизайнера.

У березні 2009-го на хвилях української радіостанції «Просто Радіо» розпочався проект «Модна п`ятниця з Норою і Лорою», де у легкій бесіді обговорюються цікаві факти з історії моди та розкриваються секрети бездоганного стилю від Лариси Лобанової.

У вересні 2009 року Лариса Лобанова вперше представила колекцію весна-літо’2010 на міжнародній виставці Pret-a-Porter Paris, де її роботу належно оцінили баєри та організатори виставки.

larisalobanova.com | Facebook | Instagram