Litkovskaya

Litkovskaya

Ліля Літковська народилась у Києві. З 2006 року створює сезонні колекції у співпраці з іншими молодими дизайнерами. У 2009 році запустила незалежний лейбл LITKOVSKAYA, перша колекція якого була представлена в межах Ukrainian Fashion Week. Цього ж року отримала премію у номінації «Найкращий дизайнер жіночого одягу» за версією українського видання Elle. У 2010 році Літковська була нагороджена премією за найкращу постановку в рамках UFW, а в 2011-му визнана експертами UFW найкращим дизайнером жіночого одягу. Вдруге Ліля отримала цю премію у вересні 2014 року.

У 2013 році LITKOVSKAYA увійшла до списку Vogue Talents, 200 найперспективніших молодих дизайнерів світу, ініційованого італійським виданням Vogue. У цьому ж році лейбл дебютував на міжнародному ринку, відкривши незалежний шоу-рум під час проведення Паризького тижня моди. На даний момент колекції LITKOVSKAYA представлені в магазинах Парижа, Нью-Йорка, Лос-Анджелеса, Токіо, Москви та Києва.

LITKOVSKAYA – сучасний мінімалістичний лейбл з характерним урбаністічним почерком, орієнтований на жінок з незалежним та сміливим відчуттям стилю. Традиційно, дизайн LITKOVSKAYA досліджує ідею андрогінности, поєднуючи чоловічі та жіночі мотиви. У колекціях лейблу запозичення з чоловічого гардероба (масивні пальта і жакети, класичні костюмні тканини) сполучаються з тонкими жіночними елементами (драпірування, характерний акцент на талії, складні текстури і матеріали). Результат роботи дизайнерки завжди візуально лаконічний, простий, але двоїстий – сюжет вибудовується навколо зіткнення суперечливих ідей.

Лейбл LITKOVSKAYA представлено в OPENING CEREMONY (Нью-Йорк, Токіо), KABUKI (Париж), ЦУМ та AIR STORE (Москва), HELEN MARLEN MANDARIN (Київ), PODIUM (Дніпропетровськ), BOON THE SHOP (Сеул), FIRST BOUTIQUE (Кіпр).

litkovskaya.com | Facebook | Instagram