Litkovskaya

Litkovskaya

LITKOVSKAYA - бренд жіночого одягу, заснований дизайнером Лілією Літковською.

Відома своїм смаком до сміливих форм, майстерного кравецтва та традиційного ремесла, Ліля Літковська досліджує ідею сучасного вбрання через витончені, але вигадливі силуети, які оживають завдяки деталям. Деконструюючи саму концепцію сучасності, вона пропонує радикально реалістичний гардероб для сучасних жінок.

Дизайнер народилась у сім’ї, чотири покоління якої працювали з одягом, тому знала тонкощі з дитинства. Проте власний шлях Ліля розпочала у 2006 році – тоді вона створює сезонні колекції у співпраці з іншими молодими дизайнерами. У 2009 році запускає власний бренд LITKOVSKAYA, перша колекція якого була представлена ​​в рамках Українського тижня моди.

У 2013 році Vogue Italy називають Літковську однією з до 200 найперспективніших дизайнерів у світу за версією Vogue Talents. У 2009 та 2019 роках ELLE Style Awards називають її «Дизайнером року», згодом у 2011, 2014 та 2015 роках вона перемагає у номінації «Кращий дизайнер жіночого одягу» за версією української Best Fashion Awards та Cosmopolitan Awards (2019).

З 2017 показує свої колекції в Парижі під час Paris Fashion Week. Колекції LITKOVSKAYA представлені в магазинах 14 країн, серед яких Leclaireur (Франція), Harvey Nichols (Гонконг), H.Lorenzo (США).

litkovskaya.com | Facebook | Instagram