LIYA HMARA

LIYA HMARA

Лія Хмара – один із найвідоміших режисерів модних показів в Україні. З 1988 року вона ставила шоу практично для всіх українських дизайнерів, з багатьма товаришує й досі.

Лія завжди любила нитки. Плести і вишивати вона навчилася ще в дитинстві, спостерігаючи за роботою рідної тітки. Вовна – улюблений матеріал, який, переконана Лія, має своє життя, і лише з бажання майстра набуває нової форми. Створювати з хаосу порядок, з прямих ліній ефектні візерунки – ось пристрасть майстра.

Пропрацювавши довгі роки пліч-о-пліч з Віктором Анісімовим, у 2015 році дизайнерка вийшла з тіні, показала своє «Я» і заснувала власний бренд LIYA HMARA.

Якість для дизайнера – першочергово важлива. «Мої клієнти не повинні замислюватися, як саме доглядати за трикотажем, адже він зазвичай дуже примхливий. Я знайшла прекрасних виробників в Італії, Іспанії, Німеччині, Туреччині, у них вибираю для своїх колекцій таку пряжу, щоб светр або кардиґан можна було довірити навіть пральній машині».

Для колекцій бренду LIYA HMARA характерні багатошаровість і несподівані поєднання кольору й фактур.

Нова любов Liya Hmara – бавовна і льон.

Ці матеріали самі по собі або в поєднанні з віскозою та шовком напрочуд добре підходять для спекотних днів. Вони ідеально тримають форму, допомагаючи при цьому створювати хвилясті та вільні силуети.

Instagram