Mantis Religiosa

Mantis Religiosa

Інтернаціональний дизайнерський дует заснований в Україні 2011 року. Mantis Religiosa походить від латинської назви Богомола, що став символом бренду. Тема комах проходить крізь весь дизайн, знаходячи відображення у футуристичному крої, авангардних конструкціях, декоративних елементах. Марка працює виключно з екологічно доброзичливими матеріалами, не використовуючи натуральні хутро та шкіру.

Цілісний сучасний образ формується шляхом зіштовхування елементів костюма різних епох, а один із ключових прийомів прийшов з японської культури – «вабі-сабі», або «досконалість недосконалого». Дизайнери обожнюють поєднувати непоєднуване, створюючи носибельні парадокси: нетрадиційні матеріали, які скоріше можна знайти на будівельному ринку, у них перетворюються на кутюрні вбрання.

На рахунку Mantis Religiosa кілька концептуальних колекцій, що є радше фіналізованими останніми технологічними знахідками та ідеологічними експериментами. Перша колекція "Оотека" (2013) названа по імені кокона, з якого вилуплюються богомоли. Її відмітною рисою був мікс футуристичних форм у крої з декоративною ручною вишивкою. Вишиті бісером богомоли і капустянки були стилізовані під старовинні герби та гобелени; неопрен спаяно із шовком та плетенням; кольори комп'ютерних принтів на одязі були інвертовані. Друга колекція "Iнтерvенція" (2014) стала реакцією Mantis Religiosa на військово-політичну ситуацію в Україні – вишиванки, що розсипаються, куртки-трансформери у формі військових американських літаків і, звісно, сукня – Ядерний Вибух. У марки існує також постійно діюча базова лінія 'Basic Charisma Knitwear' – у трикотажі всіх видів максимально реалізуються основні ідеї бренду: унісекс, трансформації та мультиадаптівність, значна частина лінійки – двосторонні речі, попри футуристисність та мозаїчність крою, абсолютно повсякденні та бюджетні.

www.mantisreligiosa.com.ua