MARCHI

MARCHI

MARCHI – це індивідуальний і позачасовий стиль для людей, молодих душею та вільних від стереотипів.

Одяг fashion-бренду водночас концептуальний та лаконічний, богемний і зручний – так із контрастних поєднань народжується нова гармонія. Засновники MARCHI переконані: усі зовнішні прояви моди є втіленням внутрішнього стану, тому мета дизайнерів – самовираження жінки, яке відображає природну гармонію у практичності та невимушеності одягу. Одяг від MARCHI легко комбінувати з будь-якими речами інших марок.

Творча сила бренду – це поєднання практичних знань і компетентності Валерії Марчі з інноваційними ідеями Таші Кухар, яка навчалася в престижному London College of Fashion (University of the Arts). Британська освіта і досвід роботи у таких гуру модного світу, як Vivienne Westwood, а також неабиякі художні здібності та творча інтуїція Таші дають можливість втілювати найсміливіші ідеї у вбранні бренду. Успіхи MARCHI були неодноразово відзначені впливовими модними виданнями – VOGUE та ELLE ITALY називали колекції бренду серед найкращих у 2013 році, а FORBES оцінив колекцію Solena як найбільш естетичну та емоційну.

Художній підхід і самобутній крій, гра принтів і текстур, смілива у своїй лаконічності колірна гама – з цього починається стиль MARCHI. Несподівані комбінації фактур і впізнавані силуети надають одягові бренду яскравого індивідуального характеру. Особливу увагу дизайнери приділяють якості матеріалів: це ексклюзивні натуральні тканини з Великої Британії та Італії, а також висококласна фурнітура та якісний друк авторських принтів MARCHI.

Мета MARCHI – утвердження високої якості та професійного підходу до створення кожного виробу, популяризація української моди і вихід на світовий ринок.

marchi.com.ua | Facebook | Instagram

Online stores
Notjustalabel
Thedressroom
Dizайнеры.ua

Ukraine
Concept Store, Trendon
Odesa

Fashion Shop, Avantime, UkrFashion
Dnipropetrovsk

The One, Shopogolik, POP UP Store, Corner, Kapsula, Globus Fashion Ukraine
Kyiv

Kuwait
Mélange Q8

OAE
AURA
Dubai

Great Britain
Fashionbloc, Polarity UK
London