MARSALA

MARSALA

Бренд MARSALA – це результат великої та щирої любові до взуття засновниці бренду, фотографа і режисерки Марії Маслій.
Під час круїзу Сицилією, пригубивши черговий ковток марсали, Марія вирішила дати марці саме таку назву і, нарешті, втілити давню мрію про виробництво ідеального взуття.
У червні 2015 року вона презентувала свою першу колекцію лодочок у Києві, і від цього моменту стартував приголомшливий успіх та впізнаваність бренду.
За два з половиною року бренд MARSALA розширив географію присутності не тільки по Україні та країнах СНД, але й у Європі, а в найближчих планах – вихід на ринки Азії та Америки.
2016 року бренд став переможцем у конкурсі від ЦУМу як найкращий український бренд та отримав корнер в оновленому універмазі у центрі Києва.
А в 2017-му бренд було номіновано як Найкращий дизайнер аксесуарів у премії Best Fashion Awards, після чого він став учасником програми Fashion DNA-Ukraine. Команда Marsala працювала з Jan Miller, James Brackenbury та Jon Emmony.

Місія MARSALA – показати, якою важливою є любов жінки до себе, і допомогти відчути цю любов. Дивуватися і зачаровуватися самою собою, перебуваючи в гармонії, з почуттям впевненості та наповненості.
Бренд MARSALA – про дівчину, яка хоче себе тішити, вміє отримувати задоволення від життя і цінує себе. Вона сповнена цікавості й інтересу до життя. Це справжня жінка, жива, різна. Вона постійна у своїй мінливості і любові до черевичок, звісно ж.
Наша місія – зробити українське виробництво конкурентоспроможним за якістю з європейськими брендами, а також довести, що хороший сервіс – можливий.

Незважаючи на економічну освіту, дизайнерка бренду Марія Маслій – у минулому фотограф. Вирішивши все змінити у житті, після 7 років цієї професії, Марія започаткувала бренд MARSALA. За рік виграла ґрант від Hearst UK на навчання в магістратурі у Кембриджі.
«Я вірю, що туфлі – це завжди про нове відчуття себе, про впевненість і привабливість, починаючи з власного відображення у дзеркалі. Ми робимо все, щоб наші клієнтки змогли інакше себе відчути, просто одягнувши наші черевички. Цьому сприяє сервіс, зосереджений на зручності та увазі до клієнта».

Колекції виробляються невеликими партіями у ретельно відібраних сімейних підприємствах під Києвом, одне з яких має сорокарічну історію.
Від першого до останнього кроку – взуття виготовляється цілком вручну. Це забезпечує продукцію найвищої якості та унікальності.

marsala.com.ua | Facebook | Instagram