MUSI by Musichenko

MUSI by Musichenko

MUSI by Musichenko – це дизайнерський бренд Наталії Музиченко. Протягом десяти останніх років щороку випускає 2-3 колекції жіночого одягу. З 2014 року бренд активно бере участь у конкурсах та показах національного рівня. Простота, мінімалізм та функціональність – основні риси стилю, досягнутого завдяки правильно підібраним пропорціям, графічності та чистоті ліній.

Наталія Музиченко – архітектор, художник-графік, дизайнер. У своїх колекціях відображає ідеї архітектурного функціоналізму, естетичного мінімалізму. Кожна лінія грає свою особливу роль і підкреслює стриману інтелектуальну сексуальність – ЗАВЖДИ.

Наталія Музиченко: «Головне – це люди, яких ми одягаємо. Хто прийшов до нас одного разу, як правило, залишається назавжди, оцінивши характерність стилю. Усі моделі колекцій завдяки прив’язці до графічного мистецтва та строгому контролю над пропорціями, лінією, формою є актуальними, комфортними, ідеально комплектуються між собою та прикрашають гардероб сучасної жінки – інтелектуальної, динамічної, освіченої».

bymusi.com | Facebook | Instagram

Магазини:

CROCUS
вул. Гопнер, 2
Дніпро, Україна

CORNER
вул. Воздвиженська, 9-19

Київ, Україна

КОКОН
вул. Грецька 31
Одеса, Україна