NADIA YURKIV

NADIA YURKIV

Дизайнер бренду, Надія, здобула освіту у Львівській академії мистецтв за фахом дизайн костюма. Зі студентських часів Надія брала участь у конкурсах молодих дизайнерів одягу та здобувала нагороди: перше місце в “Саботажі” 2013р., третє місце в “Погляді у майбутнє” 2014р., перемога та участь у фіналі “BENEXT” 2015 та 2016рр. (Грузія), де отримала приз — участь в шоу-румі при Паризькому тижні моди.

Після закінчення навчання Надія працювала помічником дизайнера в студії LAKE та головним дизайнером бренду ETNODIM. А осінню 2015р. заснувала власний бренд жіночого вбрання NADIA YURKIV.

З останніх досягнень дизайнера — перемога у конкурсі “Bazaar Fashion Forward” в 2016р., де Надію визнали кращим молодим дизайнером, а також нагорода на 39-му Українському тижні моди, де презентувала колекцію “Я в серці маю”, — можливість пройти навчання у Instituto Europeo di Design (Milan).

Візитівкою бренду NADIA YURKIV стало використання асиметричної композиції, вільних об'ємних форм поруч з оригінальним принтом і вишивкою. При ствроренні образів дизайнер балансує між мінімалізмом і функціональністю та продуманою складною конструкцією, а також втілює їх в одяг використовуючи високоякісні тканини. В кожній колекції бренду простежується мотив свободи та незалежності. Жінка, що обирає NADIA YURKIV є впевненою та сміливою у самовираженні, цінує практичність і індивідуальність.

nadiayurkiv.com | Facebook | Instagram

 

Stores:

Delta (Tokyo, Japan)

Gallery48 (Kyiv, Ukraine)

SMLXL (Kyiv, Ukraine)

Styleinsider (Kyiv, Ukraine)