NAVRO

NAVRO

Дизайнер, режисер, фотограф, стиліст, власниця брендів NAVRO і Queen Casual by Navro. За 19 років успішної кар'єри Ольга встигла попрацювати майже з усіма зірками української та російської естради. Як художник із костюмів Навроцька співпрацювала з Іриною Білик, Таїсією Повалій, Глюкозою, Світланою Лободою, Ані Лорак, Тіною Кароль, Машею Єфросиніною, Вірою Брежнєвою, Наталею Могилевською, Аллою Пугачовою, Філіпом Кіркоровим, Андрієм Данилком, Валерією, Сергієм Лазарєвим, Людмилою Гурченко, Олексієм Чадовим, групою Віа Гра і Валерієм Меладзе, Жанною Фріске.

На її рахунку більше двохсот кліпів, робота в новорічних мюзиклах «За двома зайцями», «12 стільців», «3 мушкетери», популярному телепроекті «Танці з зірками» та фільмі OrangeLove. Першим проектом Ольги Навроцької став сольний концерт «Ома» Ірини Білик у 1997 році. Оля розробила вбрання для самої співачки та її балету.

Навроцька не раз була удостоєна fashion-премій, серед яких «Ікона стилю» від ElleAwards, «Найкращий стиліст» від BestUkrainianAwards, «Стиліст року» в конкурсі «Чорна перлина» і приз від Best Fashion Awards як дизайнер з активною громадянською позицією. Свій дебют на телебаченні Ольга розпочала у проекті "Шанс", в якому одягала зіркових початківців.

У 2005 році Ольга відкрила власну студію дизайнерського одягу, а в 2007-му зареєструвала торгову марку NAVRO. У травні 2011-го показала свою першу колекцію під брендом NAVRO. Навесні 2012 року Ольга Навроцька спільно зі стилістом Ольгою Слонь запустила другу лінію одягу QUEEN CASUAL by NAVRO. Під цією маркою було випущено три колекції, в 2016-му планується четверта.

У грудні 2012 Ольга презентувала свою нову колекцію NAVRO INSPIRED BY UKRAINE (NIBU).

У жовтні 2015 торгова марка Navro вперше показала свою колекцію «A LITTLE CHAOS» SS16 на Ukrainian Fashion Week.

navro.ua | Facebook | Instagram

ШОУРУМ

Navro
Україна, Одеса, Катерининська площа, 9

Alland Etno Fashion Store
Україна, Київ, Андріївський узвіз, 36в

Spazio
Україна, Київ, бул. Лесі Українки, 24

Торговий дім «Канни»
Казахстан, м. Шимкент

First Boutique
Кіпр, м. Лімассол