OBRANI

OBRANI

Модний дім OBRANI був створений у 2009 році. Олена Мігдісова – головний натхненник і засновник марки OBRANI.

У період з 2009-го по 2011 рік на самостійних показах OBRANI були представлені професійні сезонні колекції pret-a-porter під назвою – "Persha", "Druga, Mademoiselle". Колекцію "Tretya" було показано в рамках Ukrainian Fashion Week.

З 2012 року Модний дім OBRANI самостійно очолює і розвиває дизайнер Олена Мігдісова. У жовтні 2012 року відбувся ексклюзивний показ її колекції pret-a-porter весна-літо 2013, а також вечірніх суконь ручної роботи в найкращих традиціях сouture.

Візитною карткою OBRANI стали оригінальні аксесуари – маніжки, які в сучасній інтерпретації дизайнера бездоганно передають стиль всього бренду.

Стиль OBRANI – це жіночність і неповторність. Це витонченість і розкіш, аристократичність і чистота ліній, бездоганна якість і вишуканість, властиві творчості Олени Мігдісової.

З юних років Олена мріяла створювати одяг під власним модним брендом, що стало добрим стимулом для розвитку творчого потенціалу і таланту майбутнього дизайнера OBRANI.
Багато подорожуючи, Олена встигла ознайомитися з культурою і модою різних країн, відчути на собі надихаючий ритм і неповторний стиль світових столиць моди.

Пропустивши через себе культуру цих країн, Олена визначила не тільки власний стиль, а й стиль OBRANI. Від колекції до колекції Олена Мігдісова залишається вірною традиціям вічної класики, створюючи жіночні і вишукані силуети суконь та вечірніх убрань OBRANI.

Для Олени вироби OBRANI – це не просто одяг, а щось «живе», що народжене натхненням дизайнера і несе енергетику свого автора.

У 2013 році на церемонії нагородження Elle Style Awards Модний дім Obrani отримав одну з найпрестижніших міжнародних нагород у номінації "Найкращий показ року 2012". Переможців визначали читачі журналу ELLE – голосування проходило протягом восьми місяців. Цей показ весна-літо 2013 відбувся в унікальному місці, в самому центрі Києва, на вертолітному майданчику «Дніпро-1». Того вечора дизайнер OBRANI Олена Мігдісова представила свою першу самостійну колекцію pret-a-porter, а також 14 розкішних вечірніх суконь, створених у стилі сouture.

MANISHKA

Візитною карткою Модного дому OBRANI став оригінальний аксесуар – маніжка. Вона підкреслює стиль та індивідуальність жінки, що вибрала для себе ідеологію одягу OBRANI. Зараз у маніжки, давно забутого і не часто використовуваного елементу одягу, почалося нове життя – Олена оживила і буквально відкрила для неї друге дихання. Завжди різні та абсолютно унікальні, маніжки є виразним проявом стилю кожної жінки, створюючи неповторний образ, притаманний тільки Модному дому OBRANI.

www.obrani.com | Facebook | Instagram

Магазини:

Passage 15:
м. Київ, Пасаж, вул. Хрещатик, 15
T: +38 044 591 26 06

Monet:
м. Ялта, Набережна ім. Леніна, 25
T: +38 067 637 34 09

Monet:
м. Дніпропетровськ, Проспект Гагарина, 16
T: +38 067 130 10 32