PRZHONSKAYA

PRZHONSKAYA

Дизайнер бренду Олена Пржонська закінчила Київський Національний Університет Технологій та Дизайну у 2007 році. Брала участь у work-shop лектора London College of Fashion Пітера Кокса.

PRZHONSKAYA – перший бренд жіночого одягу в Україні, який робить акцент на роботі з верхнім одягом та аксесуарами. Основні риси бренду – мінімалізм, лаконічність і конструктивність крою. Форма і силует переважають над буденністю і безформністю.

Цей одяг – поза часом, він створює комфорт для ваших почуттів, простір для дій і силует для натхнення.

Героїня колекції має внутрішній аристократизм. Її інтелектуальна жіночність відмінно поєднується зі свободою і розкутістю. Вона не одягне зайвого, але легко йде на експеримент із кроєм та фактурами.

Бренд PRZHONSKAYA заснований у 2010 році дизайнером Оленою Пржонською і є постійним учасником Українського Тижня Моди у Києві – Ukrainian Fashion Week. У вересні 2011-го бренд бере участь в українській fashion-презентації у рамках офіційного італійського Тижня моди в Мілані – Milano Moda Donna, а з 2012-го – у двох найбільших європейських fashion-виставках:

White Milano – 22.09.12–24.09.12 з колекцією весна-літо 2013

Who's Next Prêt à Porter Paris – 19.01.13–22.01.13 з колекцією осінь-зима 2013-2014.

У 2012 році бренд було номіновано на премію в галузі моди Best Fashion Awards як "Відкриття року". Олена Пржонська закінчила Київський Національний Університет Технологій та Дизайну в 2007 році. Брала участь у work-shop лектора London College of Fashion Пітера Кокса.

przhonskaya.com | Facebook | Instagram

Магазини:

Corner concept store

Київ, Україна

 

Shop ANTHOM

Нью-Йорк, США

 

Somi Showroom

Шанхай, Китай