RITO

RITO

RITO вже 20 років є лідером у виробництві трикотажного одягу в Україні. Це перший профільний «трикотажний» бренд, який виробляє стильні речі високої якості.

RITO – це фабрика з сучасною виробничою базою, торгова мережа фірмових магазинів і колектив висококласних фахівців. Одна з небагатьох українських компаній, яка співпрацювала з іменитими світовими брендами Laura Biagiotti та Cerutti.

Колекції RITO адресовані сучасним жінкам, що цінують комфорт, якість та яскравий індивідуальний стиль в одязі. Функціональність і практичність стали візитівкою бренду. Щороку дизайнери бренду створюють понад шість колекцій, в яких відображено всі сильні сторони марки: благородна колірна палітра, лаконічні силуети, компліментарний крій та найвища якість. При створенні виробів використовується полотно з бавовни та віскози, мохеру і напіввовни, ангори й кашеміру, унікальні ажури та візерунки. У кожній колекції дизайнери розставляють стилістичні акценти, натхнені різноманітними темами – від мистецтва модерну до етнічних мотивів. Основні колекції бренд RITO демонструє на Ukrainian Fashion Week. Їх відзначають не тільки українські, а й зарубіжні ЗМІ, в тому числі fashion-review CLOSE-UP і COLLEZIONI.

6 колекцій на рік, близько 6000 луків, сотні показів і фотосесій, тисячі клієнтів по всій Україні та Європі. Стильний трикотажний одяг для жінок будь-якого віку і типу фігури, а також для дітей та вагітних жінок виготовляється невеликим тиражем і постійно поповнюється новими колекціями та аксесуарами. Особливим попитом користуються колекції в етнічному стилі.

Дизайнери RITO відстежують усі модні тенденції та з успіхом втілюють у життя найсміливіші ідеї.

rito.com.ua | Facebook | Instagram