Roksolana Bogutska

Roksolana Bogutska

Бренд Roksolana Bogutska – це поєднання елегантної розкоші та сміливої сучасності, дивовижна суміш українських етнічних мотивів та прогресивних модних тенденцій. Це бездоганна якість, новітні технології обробки, ідеальний крій та ексклюзивність кожної моделі. Це стиль жінки з твердим характером, та водночас витонченої, звабливої і завжди впевненої у собі.
Роксолана Богуцька закінчила Львівське училище прикладного мистецтва ім. Івана Труша та Львівську академію мистецтв. Свою першу колекцію представила на Національному тижні прет-а-порте «Сезони моди» у 1998 році. Цей рік і є датою заснування бренду Roksolana Bogutska.

Відмітною рисою стилю дизайнера протягом досить тривалого періоду є національний колорит. Роксолана Богуцька послідовно розвивала тему етнічних елементів декору в сучасному костюмі. Ексклюзивності її колекціям надають художня вишивка по шкірі й тканині шовком та бісером, а також розпис та інкрустація металом.

Сьогодні дизайнерку надихає творчість художників різних історичних стилів (модернізм, сецесія, поп-арт), етніка та урбаністика. У колекціях завжди підкреслено форму і силует: виразні геометричні форми поєднуються з м'якістю драпірувань. Роксолана Богуцька використовує виключно натуральні матеріали: шкіру, хутро, шовк, льон, оброблені відповідно до новітніх технологій. Тканини виготовляються на замовлення за спеціальними проектами дизайнерки в м. Комо, Італія.

Роксолана Богуцька – у плеяді найвідоміших українських дизайнерів. Вона створювала костюми для туру «Дикі танці» Руслани, коли співачка перемогла в конкурсі Євробачення у 2004 році, костюм першої леді України Катерини Ющенко для церемонії інавґурації Президента в 2005 році. Учасниця Ukrainian Fashion Week, Lviv Fashion Week, Fashion Philosophy Fashion Week Poland, куди Роксолана була запрошена як особливий гість XVIIІ Міжнародного конкурсу дизайнерів одягу "The Golden Thread" ("Золота нитка").

Бренд Roksolana Bogutska має безліч незмінних шанувальників в Україні та за кордоном. Кожна колекція вражає сучасною енергетикою. Roksolana Bogutska – у переліку 12 найкращих колекцій весна-літо 2010 за версією TheFashionInsider.com Magazine поряд із Chanel, Burberry, Dolce & Gabbana і стала першим українським дизайнером, ім'я якого було включено до рейтинґів авторитетних європейських фешн-ЗМІ.

roksolanabogutska.com | Facebook | Instagram