RYBALKO

RYBALKO

Rybalko – український бренд одягу та аксесуарів, створений 2013 року в Києві.

Дизайнерка Марина Рибалко – художниця, вона наповнює свій бренд естетикою, будує колекцію на базі силуету жінки, де зі скульптурною чіткістю повторює його або візуально змінює пропорції за допомогою асиметрії. Особливу увагу дизайнерка приділяє принтам та вишивці.

В основі філософії бренду – відповідальне ставлення до тварин і довкілля, мистецтво, мода, природа надихають та доповнюють одне одного. Квінтесенція розкоші – нетривіальний одяг, одяг як витвір мистецтва, виконаний переважно з натуральних матеріалів. Єдине обмеження для дизайнера – не використовувати натуральне хутро, адже мода не повинна вбивати, вона має творити і розвивати. Ручна робота у кожному виробі становить понад 80%.

Марині Рибалко цікаві складні сюжети, тому творіння дизайнерки хочеться розглядати детально. Кожна колекція несе смислову ідею, яку авторка втілює за допомогою принтів за власними полотнами. Одяг, аксесуари, випущені під лейблом Rybalko, – для ексцентричних, сучасних і впевнених у собі людей, обдарованих яскравою творчою фантазією.

Facebook | Instagram

Магазини:

Gallery 48

Styleinsider Store