sasha.kanevski

sasha.kanevski

Перша колекція sasha.kanevski була представлена 2005 року. У 2006–2009 роках дизайнер працював у Москві над спортивною колекцією Дому CHAPURIN, був стилістом музичної групи Esthetic Education, створював для них сценічні костюми. У 2009-му , ставши переможцем першого конкурсу журналу «Harpers Bazaar» – Ukraine Bazaar Fashion Forward, Каневський дістає можливість показати свої ескізи редакторам американського «Harpers Bazaar» – Анн Монокі та Анамарії Вілсон. Вони внесли деякі поправки, але загалом схвалили колекцію, і надалі вона була представлена на Ukrainian Fashion Weeк.

У 2011 році він запускає свою другу, демократичну, лінію одягу SASHA KANI uniform – назвавши її міською уніформою, Каневський створив практичний, простий одяг на щодень. Спільно з iStore, він також створює колекції аксесуарів для техніки Apple – всього випущено 3 розміри чохлів та сумка-трансформер.

У 2012 році ім'я Саші Каневського можна було побачити у списку "7 європейських дизайнерів, на яких потрібно звернути увагу в 2012 році", складений американським онлайн- журналом "Refinery29".

Саша робить величезний акцент на високоякісних і здебільшого природних матеріалах – бавовна, льон. Він уміє поєднати складний крій і легкість силуету, додавши до всього цього найнеймовірніші ідеї для своїх колекцій. Дизайнер не забуває і про те, що одяг має бути зручним. Один із перших дизайнерів "нового покоління" – саме так називають Сашу Каневського.

Facebook | Instagram