Serebrova

Serebrova

Альона Сереброва – українська дизайнерка, учасниця Українського Тижня Моди, «Volvo-Неделя моды в Москве», постійна учасниця Салону WHO'S NEXT Prêt-à-Porter Paris.

Після представлення колекції Fall/Winter 2010/11 в Парижі Сереброва привернула до себе увагу західних баєрів, отримавши високу оцінку fashion-спеціалістів, після чого колекція була представлена в Галереї Лафаєт у Берліні поряд з іменитими світовими брендами. Остання колекція Winter 2011 привела у захват fashion-редактора Салону WHO'S NEXT Prêt-à-Porter Paris і, завдяки її вибору, була висвітлена у WWD TUESDAY, FEBRUARY 15, 2011 у статті “There’s a desire to move beyond the crisis and take a risk again on new, creative designers”. Український бренд Serebrova представлений також у бутіках Європи та Азії.

Наприкінці 2011 року Альону Сереброву запросили на FASHION WEEK SERBIA. Серед учасників Сербського Тижня Моди були як місцеві дизайнери, так і зарубіжні: із США, Росії, Італії, Болгарії. Закривала FASHION WEEK SERBIA українська дизайнерка Альона Сереброва.

Альона Сереброва успішно працює у царині моди протягом 15 років. У 2003 році створила власну марку жіночого одягу “Serebrova”. Її творчий шлях розпочався з числених перемог на міжнародних фестивалях моди, а також роботи дизайнером для італійської лінії чоловічого одягу.

1995 рік – фіналістка студентського фестивалю моди “Адмиралтейская игла” (Санкт-Петербурґ, Російська Федерація).

1997 рік – переможниця у номінації студентського фестивалю моди “Адмиралтейская игла” (Санкт-Петербурґ, Російська Федерація).

1998 рік – подяка Голови Київської Міської Державної Адміністрації «За вагомий внесок у створення духовних і матеріальних цінностей та досягнення високої майстерності у професійній діяльності».

2003 рік – відкриття авторської дизайн-студії Альони Серебрової. Створення ТМ “Serebrova”.

Вересень 2004 року – міжнародний фестиваль альтернативних театрів у Каїрі (Єгипет). Перемога у номінації «Найкраща сценографія та костюми до спектаклю» для перформансу «Н20000».

2004-2005 рр. – фестиваль «Таврійські ігри», дизайнер Конкурсу краси.

2005 рік – участь у фестивалі моди «Київський подіум».

2006-2009 рр. – учасник Ukrainian Fashion Week.

2008 рік – робота над фільмом «Райские птицы» Романа Гургеновича Балаяна.

Березень 2009 року – вдалий дебют на «Volvo-Неделя Моды в Москве» з колекцією «Наруто» сезону осінь-зима 2009-10. Сукню з цієї колекції було відзначено 8-м місцем у рейтинґу російського журналу «КЛЕО» за підсумками двох Тижнів моди – Russian Fashion Week та Volvo Fashion – як одну з найкращих коктейльних суконь наступного сезону. А плаття з мережива було відзначене у німецькій пресі.

З 2009 року – постійний учасник «Volvo-Неделя Моды в Москве».

З 2009 року – постійний учасник Салону WHO'S NEXT Prêt-à-Porter Paris.

Вересень 2010 року – презентація колекції в "GALERIES LAFAYETTE" у Берліні.

Лютий 2011 року – WWD TUESDAY, FEBRUARY 15, 2011 “There’s a desire to move beyond the crisis and take a risk again on new, creative designers” .

Жовтень 2011 року – фінальний показ на Fashion Week Serbia.

Життєствердний стиль, інтелігентність, самобутня індивідуальність – фундаментальні принципи бренду Альони Серебрової.

Багатство етнічних і національних особливостей світу, спадщина стародавніх культур у скульптурі та архітектурі, невичерпність колірних рішень живописців класичного минулого та художників авангардного сьогодення живлять джерело натхнення дизайнера життєдайною енергією для створення концептуального стилю.

serebrova.com | Facebook | Instagram

Магазини:

VIVERE S.à.r.l , Люксембург

www. luisaviaroma.com, Італія

Seco-Studio, Мілан, Італія

MIMOSA TRADING EST, Саудівська Аравія

Ganash Roudah "GANASH" Boutique

PODIUM d.o.o. , Любляна, Словенія

Concept Store DonnaModa, Нюрберг, Німеччина