SLAVA

SLAVA

Бренд SLAVA несе в собі дух аристократії котрий в наші дні може виглядати по-різному. SLAVA – це впевненість та амбіційність, нові форми, креативні конструктивні рішення, чіткі лінії, грамотно вивірені графічні форми, глибокі відтінки кольорів та різностороння краса – все разом складають філософію бренду.

Історія бренду розпочалася з показу своєї першої колекції Весна/Літо 2015 що була продемонстрована на Mercedes-Benz Kiev Fashion Days восени 2014 року. З того часу бренд був постійним учасником цієї платформи. Починаючи з сезону Весна/Літо 2017 SLAVA розпочинає свою історію з Ukrainian Fashion Week.

Жінка бренду – сформована особистість яка розуміє себе, аристократка, що живе в сучасному світі. Її зовнішність може змінюватись, але внутрішня «вона» залишається незмінною. Всі вироби SLAVA розробляються та виготовляються виключно в студії бренду, де також розташований шоу-рум SLAVA.

Досягнення:

2015-2016 рік – колекція SLAVA Осінь/Зима 2016 отримала гранд на безкоштовну участь в Fashion Scout London, що дало змогу продемонструвати вибагливому лондонському бомонду дизайн українського бренду.

2016 рік – Ярослава Барило, дизайнер бренду SLAVA, стала фіналістом конкурсу Bazaar Fashion Forward (Harper`s Bazaar Ukraine) як кращий дизайнер 2016 року.

Facebook | Instagram

Магазини:

Gallery 48

вул. Антоновича, 48

Київ, Україна

 

WARDROBE SELECTED CLOTHES

вул. Воздвиженська, 9-19

Київ, Україна

 

STYLEINSIDER STORE

вул. Дегтярна 5, оф. 1

Київ, Україна

 

Online магазини:

kapsula.com.ua