Soboleva&Vronskaya

Soboleva&Vronskaya

Наталя Соболєва – одна із найдосвідченіших дизайнерів України, відома, насамперед, своєю діяльністю в галузі трикотажу.

Лауреат численних конкурсів (в т.ч. і міжнародних).

Єдиний дизайнер України, що отримав премію з рук легенди сучасного мистецтва, дизайну і моди – британського художника Ендрю Лоґана.

На 15-му Тижні pret-a-porter "Сезони моди" на церемонії нагородження Pantene Pro-V Beauty Awards Наталя Соболєва була удостоєна титулу "Легенда моди" за творчий вплив на становлення і розвиток української моди.

Кілька років працювала головним художником концерну "Михаїл Воронін".

Людмила Вронська – кандидат технічних наук, професіонал у галузі найновіших розробок трикотажних полотен.

Використовуючи науковий, технологічно вивірений метод в'язання, Людмила Вронська створює оригінальні полотна, що поєднують у собі властивості тканини і пластику трикотажу. Сфера використання цього "ноу-хау" одягом не обмежується: унікальне полотно підходить для дизайну інтер'єрів та сценографічних знахідок театральних художників.

З 2003 року дизайнери, об'єднавши свої творчі інтереси, починають спільну роботу і створюють ательє "Соболєва і Вронська". Цього ж року на "Сезонах моди" з великим успіхом була представлена перша спільна колекція "Неправда". Дивовижним чином поєднавши абсолютно різні підходи до створення колекції – емоційний, імпульсивний та науково-раціональний – дизайнери завжди досягають образної цілісності.              

Бренд "Соболєва і Вронська" було визнано Всеукраїнською рейтинґовою програмою і відзначено журналом «Гвардія».

Колекції дизайнерів – це завжди маніфест сучасної чоловічої краси. Соболєва і Вронська збагачують концепцію чоловічого одягу, трепетно, без формалізму та стереотипів, завжи творчо підходячи до розробки образу сучасного чоловіка.

У колекціях зазвичай представлені найрізноманітніші теми та настрої, об'єднані однією ідеєю – вони призначені для людей, що ведуть активний спосіб життя, сильних, енергійних і водночас елегантних, які тонко відчувають стиль. А головне – для чоловіків, які не бояться бути індивідуальністю, пожартувати над собою і не ставитися до моди занадто серйозно!

Покази колекцій нагадують карнавальні процесії і завжди залишають відчуття яскравого свята. 

Facebook