TAGO

TAGO

TAGO втілює ідеї нової української моди: сучасної та універсальної. Ідеї бренду адресовані сучасним дівчатам, які ведуть насичений спосіб життя і завжди виглядають стильно. Вранці клієнтка TAGO вирушає на пробіжку, за дві години вона вже на робочій нараді, ланч проводить із подругами, а ввечері поспішає на вечірку.

З моменту відкриття першого монобрендового магазину марки спливло 9 років, протягом яких TAGO посилено розвивався і збирав постійну аудиторію. Сьогодні серед шанувальників бренду знаменитості та it-girls, за його плечима спільні проекти з VOGUE, Buro 24/7, Cosmopolitan, українськими дизайнерами та участь у Ukrainian Fashion Week. Цей успіх пояснюється просто: широкий і регулярно оновлюваний асортимент, висока якість та індивідуальний підхід, які в сумі забезпечують незмінно позитивний результат шопінґу.

Чітко продумана філософія TAGO максимально відображає реалії сучасних дівчат, які вже давно не купують одяг, виходячи тільки з сезону, обирають місця для покупок, де є все й одразу, і постійно хочуть чогось нового. Команда досвідчених дизайнерів під керівництвом очільниці бренду Тетяни Чумак створює життєві та емоційні речі, які легко комбінуються між собою, відповідають трендовим течіям та віянням інтелектуальної моди.

Ідеальний крій, посадка, скрупульозна робота швачок і модельєрів над кожною річчю – одяг від TAGO створюється з високоякісних матеріалів та фурнітури не просто професіоналами, а фанатами своєї справи. TAGO – це стильні рішення для роботи, романтичні для перших побачень і відвертіші для наступних, ефектні для буднів, розкішні для світських раутів та комфортні для відпочинку, зібрані в одному місці, що істотно полегшує шопінґ.

У бутіках бренду, стилізованих під гардеробні кімнати, відсутня атмосфера звичайного магазину: тут можна випити філіжанку кави, докладно обговорити зі стилістом-консультантом бажаний ефект від образу та насолодитися процесом перевтілення. А для тих, кому сучасний ритм життя не залишає часу на шопінґ-терапію у торговому центрі, бренд пропонує інтернет-бутік з швидкою доставкою та зручним обслуговуванням – tago.ua.

tago.ua | Facebook | Instagram