the COAT by Katya Silchenko

the COAT by Katya Silchenko

Бренд The ​​Coat Катя Сильченко створила як протест проти початку військових дій на сході України. Дебютну капсульну колекцію дизайнерка презентувала в тандемі із Ксенією Киреєвою у 2013 році. Знаковою для The Coat річчю стали яскраві пальта пастельних відтінків – від блакитного до ніжно-жовтого. Палітра бренду виділяється на тлі традиційних для верхнього одягу чорних, коричневих і сірих кольорів.

З 2014 року бренд представляє повні лінійки. У сезоні весна-літо переважають цукеркові кольори, принти, незвичайний крій та волани. Колекція осінь-зима також насичена за колористикою, а прийом color blocking дає змогу комбінувати протилежні відтінки жовтого та фіолетового, яскраво-червоного тк небесно-синього.

Створюючи речі поза творчим партнерством, Катя Сильченко продовжує відшивати лінійки знакових для бренду яскравих пальт, а також спідниць і суконь з принтами. The Coat by Katya Silchenko заявляє про себе і в форматі resort, представивши круїзну колекцію на Holiday Fashion Week. У колекції представлені і сукні зі смугастими басками, і розслаблені піжамні комплекти.

У колекціях наступних сезонів дизайнерка продовжує використовувати color blocking і декоративні елементи – кольорове хутро, а також страусине перо. Крім брендотворчих класичних яскравих пальт, Катя Сильченко створює кейпи, жилети і парки.

Вбрання The Coat by Katya Silchenko носять сильні, іронійні, яскраві дівчата. Серед клієнток бренду – знаменитості та it-girls: Тіна Кароль, Ліза Юрушева, Поліна Неня, Маша Цуканова, Лідія Пфайфер, Лєра Бородіна.

thecoat.com.ua | Facebook | Instagram