T.Mosca

T.Mosca

Український бренд T.Mosca народжений, щоб стати унікальним. Його особливість та ідентичність – у плетених речах найвищої якості. Светри, кардиґани, пальта і навіть піжами – до 80% колекцій становлять саме трикотажні речі. На них незмінно присутні символи марки – декоративні hand made муха або бабка. Власне, концепція бренду зчитується в його назві: Т – це top ( «верхівка»), а mosca в перекладі з італійської означає «муха». Комаха справді стала талісманом T.Mosca: це ім'я з'явилось у світі української моди 2 роки тому, але воно вже добре знайоме світській публіці та it girls Києва. Signature thing марки можна по праву вважати светри з відкритою спиною – вони так припали до смаку аудиторії, що за своїм екземпляром доведеться стати в лист очікування.

2014 рік – точка відліку для T.Mosca. Саме тоді перша колекція Катерини Квіт та Оксани Голубченко, засновниць бренду, була представлена ​​на вечірці на честь відкриття Mercedes-Benz Kiev Fashion Days. Згодом – перше визнання марки та увага модних журналів, таких як L'Officiel Ukraine.

Сьогодні T.Mosca – постійний учасник Ukrainian Fashion Week та улюблений бренд багатьох українських трендсеттерів. Його філософія проста і зрозуміла – природа як вічне джерело натхнення. «Ми використовуємо тільки натуральні шовк, вовну мериноса і бавовну. Всі матеріали найвищої якості. Щойно ви почнете носити светри T.Mosca, ви більше не будете носити інші», – переконані Квіт та Голубченко. Їхні слова – не порожні запевнення. Молоді, самодостатні, модні, вони знають, чого хочуть такі ж самі дівчата. «T.Mosca – втілення нашої мрії створювати красивий і водночас зручний одяг».

tmosca.com | Facebook | Instagram

Магазини:

Gallery 48

Київ, Україна

 

S.M.L.XL

Київ, Україна

 

Weekend Concept Store

Київ, Україна 

Одеса, Україна 

Львів, Україна 

 

Anahit Store

Київ, Україна 

 

Dolce Vita,

Мукачеве, Україна

 

112

Харків, Україна

 

Mozart

Кривий Ріг, Україна

 

Вінниця

Рівне

Мінськ 

Sia Space 

 

Онлайн магазини:

Suitster