TROFYMENKO

TROFYMENKO

Фундаментальна освіта, реальний зв’язок теорії та практики дають можливість дизайнеру Саші Трофименку вже на самому початку кар’єри зробити серйозну заявку в когорті українських дизайнерів. Чітке розуміння стратегії розвитку марки, прискіпливе ставлення до шляхів розвитку бренду, західна школа в крої, матеріалах та якості – основні «кити», що дають змогу відрізнятися та конкурувати.

Його життя та робота проходять між італійскою Сардинією та Києвом. Сьогодні за плечима Саші 5 років навчання в одному з найпрестижніших італійских fashion-закладів Istituto di Moda Burgo, практика у Роберто Каваллі (Roberto Cavalli). Справжній дебют відбувся восени минулого року: саме тоді в Україні в рамках MBKFD він вперше представив свою повноцінну колекцію першої лінії жіночого одягу під брендом TROFYMENKO. Після показу багато ЗМІ  назвали Сашу відкриттям року. Алла Костромічова стала першою топ-моделлю, яка представила бренд та відкрила показ.

Незважаючи на молодість бренду TROFYMENKO, вже сьогодні одяг та аксесуари, створені Сашею Трофименко, нерідко можна побачити на українських та італійських модницях, які все частіше стають героїнями світських хронік. Серед них Катя Осадча, Марися Горобець, співачки Alloise та Ольга Цибульська. Приєднатися до сузір'я шанувальниць справжнього італійського стилю від TROFYMENKO нескладно – сьогодні елегантні сукні та аксесуари доступні у київському бутіку S4astie, італійському Volonte', Clara Sunjust, а також у студіях в Києві та Кальярі на Сардинії. Незважаючи на те, що сам дизайнер чимало часу проводить в Україні, його творча команда конструкторів і швачок працює в Італії – сучасні комунікації дають дизайнеру можливість щодня брати участь у їхній роботі та контролювати якість виробів.

trofymenko.it | Facebook | Instagram

Італія:

Шоу-рум TROFYMENKO
Italy, Sardegnia, Cagliari city, Via Tiziano, 62
+39 070 49 19 37

Бутiк Volonte’
Italy, Sardegnia, Cagliari city, Largo Carlo Felice 40
+39 070 66 05 56, (+39) 070 66 22 02

Бутiк Clara Sunjust
Italy, Sardegnia, Cagliari city, Via Antonio Pacinotti 35
+39 070 48 28 00

Україна:

Corner Concept Store
Київ, вул. Воздвиженська 9/19

Suitsters.com