Valery Kovalska

Valery Kovalska

Valery Kovalska є провідною фігурою української фешн-індустрії. Бренд стрімко набирає обертів на міжнародній фешн-арені. Перший досвід у модній індустрії Валерія Ковальська набула, працюючи стилістом різноманітних телевізійних проектів України та Росії. Це стало поштовхом для заснування власної дизайнерської компанії. Вже за три роки після старту власного бренду у березні 2010-го Валерія представила свою дебютну колекцію на подіумі Ukrainian Fashion Week.

Завдяки схвальним відгукам у міжнародних медіа Валерію запросили до участі в позаплановій програмі London Fashion Week у вересні 2010 року. Дизайнерка успішно представила свою колекцію весна-літо 2011 “Professional Suicide” («Професійне самогубство»). Місяцем пізніше Валерію офіційно назвали найкращим молодим дизайнером України. Віра у власні сили росла, і дизайнерка поставила собі за мету вивести свій бренд на міжнародний рівень. Заручившись підтримкою кількох бізнес-партнерів, Валерія запустила бренд L’UVE. Перший магазин бренду відкрився у Києві в жовтні 2011 року.

Після запуску трьох ліній марки L’UVE Валерія вирішила вийти з проекту в лютому 2013 року та продовжити створення колекцій під власним ім’ям. Одяг Valery Kovalska цікавий поєднанням урбаністично-ґотичного шику та містичного японського стилю. Дизайнерка створює колекції здебільшого зі шкіри та шовку і гарантує високу якість одягу ручної роботи.

www.valerykovalska.com | Facebook | Instagram

Магазини:

США, Нью-Йорк
www.vfiles.com (online)

Росія, Москва
The Prime, Кутузовский пр-т, 48, Галерея «Времена Года»

Україна, Дніпропетровськ
Kasta Fashion, пр-т Карла Маркса, 22

Кувейт
La mode zone - Avenues mall, Manish Arora mall-360

Китай
Duier online shop