Valery Kovalska

Valery Kovalska

Колекції VALERY KOVALSKA – це добре збалансований мікс урбаністичного та жіночого характерів. Валерія поєднує виразний дизайнерський стиль та найкращі традиції кравців Старого Світу із сучасною, носибельною і часто спортивною естетикою. Бренд використовує виключно ті тканини, що вироблені на топових французьких та італійських мануфактурах; мереживо ручної роботи, жакард, шовк і поплін, які часом прикрашені бісером, вишивкою ручної роботи або оригінальними принтами. 

У 2016 році бренд VALERY KOVALSKA зробив свідомий вибір і припинив використання шкіри в колекціях. Філігранні вироби зі шкіри були найбажанішими серед баєрів та клієнтів. Валерія знала, що це ризикований бізнес-крок, але вирішила, що індустрія моди сьогодні – в центрі етичної еволюції та свіжих інноваційних рішень. 

Філософія sustainable fashion застосовується в кожному аспекті роботи бренду: коректне і продумане використання ресурсів, мінімізація відходів, відсутність надлишкового виробництва та створення високоякісного дизайнерського одягу, який можна носити багато сезонів поспіль. Свідоме споживання завжди було концепцією, яка хвилювала і мотивувала Валерію, і тепер вона стала невід'ємною частиною ДНК бренду VALERY KOVALSKA.

valerykovalska.com | Facebook | Instagram

PR / CELEBRITIESUKRAINE:
Zhenya Portfilova
+380633728686
INTERNATIONAL PR / CELEBRITIES:
Julia Smidovich Monakova