Victoria Gres

Victoria Gres

Victoria Gres – унікальний бренд, заснований художником, який тонко відчуває історичні епохи і пропонує шанувальникам свого таланту насолодитися ними, неначе витриманим вином. Це інтелектуальний одяг з підкреслено декоративними рішеннями.

Це вічні цінності, що будуть передаватися у спадок. Виключно особистісні речі, до яких клієнти Дому незрідка ставляться, як до витворів мистецтва. Їх носять, щоб отримувати насолоду – чуттєву, тактильну, інтелектуальну. Вони змушують думати, прагнуть дивувати, вражати і викликати захоплення.

Дизайнер Вікторія Ґресь багато років присвятила розробці авторських технологій фарбування та обробки тканин. Сама дизайнерка одним із найважливіших своїх напрацювань вважає використання старовинних мережив, але не в прямому їх прочитанні, а в адаптації та створенні на їхній основі полотен і малюнків для бренду Victoria Gres. У поєднанні з вінтажним текстилем – мереживами, вишивками, раритетними тканинами – це дає змогу створювати сучасні колекції, збагачені своєрідним історичним шлейфом, зруйнувати який не можуть ані сезонні віяння, ані кон'юнктура глобальних модних процесів. Саме тому одяг від Victoria Gres обирають люди, що цінують насамперед власне світовідчуття та внутрішній комфорт.

Створений у 1993 році, сьогодні бренд Victoria Gres – це три лінії одягу Victoria Gres by GRES, Victoria Gres DENIM, Victoria Gres Couture, лінія авторських аксесуарів.

Також активно розвивається напрямок Gres décor. Декорування інтер'єрів є логічним продовженням розвитку Дому моди в царині art de vivre – мистецтва жити.

victoriagres.com | Facebook | Instagram

Бренд Victoria Gres представлено в магазинах:


Дім моди Victoria Gres
м. Київ, вул. Ковпака, 17, оф. 3-4
тел.: +38 (044) 528-20-16

"Yellow & Blue"
м. Донецьк, ТЦ "Північний", пр. Київський, 1

ALLAND Ethno-Fashion Store
м. Київ, Адріївський узвіз, 36В

Бутік Kabuki
м. Рига, Vaļņu 4, Vecrīga
тел.: +37 (16) 721-20-03