VIKTORANISIMOV

VIKTORANISIMOV

Після першої ж колекції Віктора Анісімова, представленої на престижному міжнародному конкурсі дизайнерів, всесвітньо відомий історик моди Олександр Васильєв захоплено вимовив: "У хлопця колосальний потенціал! Кинути все і їхати в Париж – це те, що йому потрібно!"

Віктор Анісімов закінчив інститут фізкультури в місті Ленінграді, який готував викладачів для Збройних Сил колишнього СРСР.

Але, несподівано для себе самого, ставши студентом, Віктор Анісімов став страшним «шмоточником»: часто відвідував гальорку біля Гостинного двору, де продавались фінські речі, почав цікавитися модою, замовляв своїм друзям-спортсменам, які виїжджали за кордон, всілякі модні журнали. А коштувало це на ті часи дуже дорого: треба було півроку збирати, щоб купити один журнал.

А потім модельєр Віктор Анісімов сам почав малювати ескізи. Коли ж познайомився зі своєю майбутньою дружиною Лією, яка займалася модельним бізнесом, ідеї втілилися в реальні колекції. Колекція Віктора "Сукні з вішалки" відкривала перші в Україні "Сезони моди".

На подіум виходили моделі, на яких були накинуті вішалки з сукнями.

Особливості стилю модельєра – мілітарі, спорт, моделі-трансформери, складні конструкції. Спідниця може перетворитися на штани, капюшон – на шарф, рукава можна відстібнути, а кишеню зробити сумкою. Анісімов не обмежує ні свою фантазію, ні креативність своїх клієнтів.

Для кожної колекції Анісімов розробляє креативне взуття та аксесуари, які зажди можна впізнати, навіть не бачивши показ.

Сьогодні Віктор більше уваги приділяє чоловічої моді, але й жіночі моделі дуже цікаві та стильні. Анісімов не акцентує свої увагу на основних поточних трендах. Одяг марки ANISIMOV – поза часом, його хочеться носити кожного дня, незалежно від віку, настрою та модних тенденцій.

viktoranisimov.com | Facebook | Instagram