VORONIN

VORONIN

Модний дім «Voronin» – підприємство з пошиття високоякісного одягу, фабрика Voronin входить до числа світових лідерів швейної промисловості. Торгова мережа представлена більш ніж 80 фірмовими магазинами – в Україні, США, Європі, Росії, країнах СНД.

Засновник бренду – найтитулованіший український модельєр Михайло Воронін (1938-2012), якого по праву називали Метром чоловічого костюма та Легендою моди. Світове визнання отримав завдяки винаходу унікального макетно-жилетного методу пошиття костюма без примірок.

Гідним продовжувачем справи життя Михайла Вороніна та власницею міжнародного бренду Voronin стала його дочка – Лариса Вороніна (закінчила Київський інститут технологій та дизайну, інженер-конструктор, технолог швейного виробництва). Вона очолює Модний дім «Voronin», є його ідейним та творчим натхненником, під її керівництвом розробляються нові колекції та зберігаються традиції справжньої класики.

Респектабельність і стримана елегантність костюмів від Вороніна призначені для успішних та впевнених у собі ділових людей з високою репутацією. У костюмі Voronin поєднуються класичні традиції, висока якість, модні тренди та динаміка сучасного способу життя.

У колекції Модного дому «Voronin» безліч престижних міжнародних нагород: Премія Миру «Престиж», Свідоцтва визнання Італією та США, «Золотий наперсток» (Париж), «Найкраща торгова марка» (Рим), «Золота Арка Європи» (Мадрид) і величезна кількість українських нагород. Михайло Воронін – єдиний модельєр-рекордсмен «Книги рекордів Гіннеса» за пошиття найбільшого у світі смокінґа.

Філософія бренду «Voronin» – це філософія життя, приналежність до особливого суспільства. Більше 50% чоловіків України віддають перевагу костюмам «від Вороніна». Серед клієнтів – президенти, політики, бізнесмени, зірки спорту і шоу-бізнесу.

www.voronin.ua | Facebook