VOROZHBYT&ZEMSKOVA

VOROZHBYT&ZEMSKOVA

Тетяна та Олена у 1993 році закінчили художнє відділення Інституту легкої промисловості, (зараз Київський Національний Університет Технологій та Дизайну). Ще навчаючись на другому курсі інституту, вони беруть участь в конкурсі «NinaRicсi» і стають його визнаними дипломантами.

Після цього дует з успіхом представляє свої колекції на багатьох фестивалях і конкурсах Києва, Москви, Петербурґа, країн Прибалтики та Європи.

У 1994 році, після показу в рамках «Культури Ураїни», їхні роботи були обрані до музею моди в місті Тулузі (Франція) – і вони досі виставлені там.

Двічі, у 1994 та 1995 рр., представляли регіональне шоу України на «Асамблеї Неприборканої Моди» у Ризі. 1996 року, під час акції «Нова Хвиля» у місті Боне (Німеччина), їхня колекція справила незабутнє враження.

З 1997 року дизайнери працюють над власною маркою «V&Z», під якою і представляють свої колекції. У цьому ж році вони почали показувати щорічно дві сезонні колекції у рамках Ukrainian Fashion Week.

З 2000 року їхні колекції представлені у «Дефіле на Неві» в Санкт-Петербурзі і починають продаватися у пітерських бутіках. Разом з іншими українськими дизайнерами у 2002 році провели акцію «Ukrainian Fashion Games» у Москві та Санкт-Петербурзі. У 2007-му з колекцією весна-літо’2008 брали участь у фестивалі «MedModa» в Каталізетте (Італія). Початок 2008-го позначився мандрівкою до Вашинґтона, де в рамках українських днів на DCFashion week Земскова/Ворожбит продемонстрували свою дизайнерську майстерність.

Влітку 2008-го з нагоди Дня Незалежності дизайнери «вдягнули» пам`ятник Лесі Україці. Ця подія мала розголос на всю Україну, адже такого ще не робив у нашій країні ніхто.

Лютий 2009-го позначений для бренду «Земскова/Ворожбит» участю у всесвітньо відомій виставці Pret-a-porte Paris. У ТМ з`явилися клієнти не лише серед нашої діспори у Франції, але й серед французів.

Травень 2009-го – і знову участь в «Ukrainian Fashion Games», але вже у Греції на острові Пелопоннес, де українські грецькі богині вразили самих греків. Тоді почалися переговори з грецькими магазинами про співпрацю.

Земскова і Ворожбит є провідними дизайнерами України. Стиль цього тандему безпомилково можна впізнати. Їхні клієнти – це еліта української спільноти. У них одягаються відомі політики, бізнесмени, артисти. Таїся Повалій часто представляє дизайнерів як творців свого надзвичайного вбрання.
А основою творчої концепції Тетяни Земскової та Олени Ворожбит є «створення гарного настрою»!

www.z-v.com.ua | Facebook | Instagram