YADVIGA NETYKSHA

YADVIGA NETYKSHA

Бренд YADVIGA NETYKSHA був заснований у 2016 році після перемоги колекції «VillageRESORT’16» дизайнерки Ядвіги Нетикши на XVI Всеукраїнському конкурсі молодих дизайнерів «Погляд у майбутнє». Серед інших нагород Ядвіги на конкурсах можна виділити Першу премію «Печерські каштани 2014» у номінації про-арт, Ґран-прі «Печерські каштани 2015» та Ґран-прі «Печерські каштани 2016».

Чоловік YADVIGA NETYKSHA – екзальтований та егоїстичний, загадковий і потайний, натхнений Людиною дощу, Пудрою, Форрестом, Гілліамом, Вачовські... Він робить виклик самому собі, він самозакоханий, знає, що світ у його руках.

Дизайн YADVIGA NETYKSHA – це складний інтелектуальний одяг з чітким силуетом і трансформаціями. Оскільки Ядвіга Нетикша психологиня за першою освітою, створення одягу для неї не просто процес шиття, а питання розкриття людської суті. У дослідженні людини дизайнерка особливу увагу приділяє насамперед особистості, яка прихована під одягом і пробивається крізь складний крій та сміливі посили колекцій.

Facebook | Instagram